Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 hours ago, pt 2.0 said:

pravda je spora ali nedostižna.

koliko je njakava gadura već provela u pritvoru?

i da li joj je i majka mastermajnd osuđena?

 

malo me ohrabrilo ovo, plus presuda za NDMBGD i Informer....

mene ne toliko. nekad mora neko i da robija, reda radi, ove dve su nebitni likovi, a zvezdu informera vole da akaju i njegovi, sporta radi. verovatno i on voli :s_w:

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, Frank Pembleton said:

Gde je i šta radi Stajkovac?


...shiit has hit the fan....

gde se njega seti? 

valjda se smirio. 

mlada druga žena, malo dete, restorančić, ugodan životić... 

Link to comment

Ali Sandrina Bogunović Vagner... pametnom čoveku dovoljno da čuje ime, pa da zna da ima posla sa prevarantkinjom...

 

 

Dok je tjuraka, biće i podvaraka...

Link to comment

gledala sam ja davno kad je gospodja sandrina vagner na vrlo loshem srpskom predstavljala svoj neki domacichki almanah knjigu na tv politici (shto kaze moja baba kad zivish neko vreme svashta i vidish) gde uopshte nije ostavljala utisak neke bogunovicke, naprotiv, jedna prefinjena zena iz visokog drushtva [emoji38]

sent from bubamoto

Link to comment

 

16 minutes ago, gospa buba said:

gledala sam ja davno kad je gospodja sandrina vagner na vrlo loshem srpskom predstavljala svoj neki domacichki almanah knjigu na tv politici (shto kaze moja baba kad zivish neko vreme svashta i vidish) gde uopshte nije ostavljala utisak neke bogunovicke, naprotiv, jedna prefinjena zena iz visokog drushtva emoji38.png

sent from bubamoto
 

 

 

Imao sam jednog pravog Vagnera u vojsci, doveli ga naši iz Nemačke (samo je rodjen ovde) da bi odslužio vojsku, iako je čak i dioptriju imao preko norme, a i on nije imao izbora, valjda zbog nasledstva i nekih drugih stvari ovde. Elem, bio bi ti razočavarajuće običan...

Link to comment

jedno godinu dana 2007. sam s vremena na vreme sarađivao sa katarinom

ne možete da pojmite koliko je ta osoba tupava. ja sam se svako malo iščuđavao kako je ona uopšte završila osnovnu školu, ili prajmari školu kako bi ona rekla

Edited by kud u maglu Simoviću
kristina u katarina
Link to comment
45 minutes ago, Jeremija said:

Elem, bio bi ti razočavarajuće običan...

 

 

... jasno, u vojska gaji i podstice pozitivno iskazivanje prsonalitija pa je ovaj uz bosance, krajisnike i srbende bio bledunjav lik, taman nezanimljiv k'o Slovenci :fantom:

 

inace meni npr. Vartabedijan mocno prezime, ne znam kakav bezveznjak da ga nosi ime ce mu dati metafizicku dubinu, makar i na silu

 

 

@kud u maglu Simoviću ko je Kristina?

 

Link to comment

a ona.

 

nekada inteligencija nije bitna. Zivimo na zrnu peska u beskrajnom svemiru u kojem besni pescana oluja, svaki udah, gutljaj vode ili sliku iz zivota treba ceniti jer je svako iskustvo na svoj nacin neponovljivo. Ja je ne bih slusao, verovatno bih pogledom i sa kosmisckim nemirom pratio liniju brade, kosinu crnog oka i izvijanje dugog vrata dok gleda ka listu zadatka iz matematike.

 

Verovatno je mirisala lepo.

 

Sad, sto je izrasla u skota, druga je prica i nema veze sa beskonacnim nego sa konacnim.

 

edit: :isuse: ladno sam ucitao da ste isli u gimnaziju zajedno, a ti pricas o 2007moj

Edited by Caligula
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Ipak je ona učestvovala u jednom antologijskom otvaranju filma...
Na 02:15...

 

 


...shiit has hit the fan....

 

 

 

 

 

Sad ću da se malo udaljim od teme, ali meni je uvek bilo fascinantno kako je Bonfire of the Vanities propao i kod kritike, i na blagajnama, iako je iza sebe imao jaku reklamnu kampanju, bio baziran na veoma popularnom bestseleru, a i, što je najvažnije, imao odličnu glumačku ekipu.

 

Nije bio jedini promašaj Brus Vilisa te godine, mislim da je i Hudson Hawk totalno propao...

Edited by Jeremija
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...