Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, ToniAdams said:

Jel i tebe prosto zabole kurac šta je bilo pre 10 ili 100 godina?

Koliko jebene kuloće na 1 mestu.   

 

ne znam da li se odnosi na mene, ali ako da - protiv toga je moguća borba samo kroz sistem, inače će svi spomenici tog tipa biti legalno počišćeni, a mene niko neće ništa da pita

 

od jao šta nam rade nema vajde

Link to comment
22 hours ago, ultra plasticni said:

Stvarno nemam nameru da se vadim i pravdam, ali me prosto zabole kurac sta je bilo pre 100 ili pre 10 godina i da se cudim i sablaznjavam i tripujem da je to uradjeno u cilju relativizacije zlocina i da nije u redu.

 

Ма, све океј. Легитимисао си се и сада свако са пола грама мозга може да види које душевно стање је коначно исходиште аутошовинизма. Ја ћу те свакако често износити као пример и на томе хвала. Неко је морао да тејкује ово за тим. Надам се само да вас нема превише. 

Edited by Прслин
Link to comment

Ovo samoubistvo deteta od 9 godina u Obrenovcu, mi je totalno dno dna.

Quote

rates of suicide deaths increased to 0.03 percent for 5- to 9-year-olds, and 1.48 percent for 10- to 14-year-olds in that same time period. 

raspad sveti.

Link to comment

Jel ovde moze i doprinosi van Srbije? Ne znam gde da stavim ovo:

 

 

Koliko vidim, u nekim zemljama je legalno "kontrolisano" ubijati slonove. Nisam strucnjak za prirodne sisteme i kontrolu populacije divljih zivotinja, jos manje za procenu koliki je doprinos ovog lova onima koji naplacuju ekonomijama zemalja u kojima je dozvoljen, ali uzivati u ubistvu slona, hvaliti se time...

U stvari, mozda je ovo vise za No comment.

Link to comment

Bilo je idiota koji su se isto tako slikali pored leša žirafe, krvožedne zveri koju su savladali posle neizvesne borbe.

 

Jebe im se koja je životinja privedena na streljanje, poenta je pokazati kako si imućan pa ideš na safari.

Link to comment

Postoji i ona priča da se mnogi slikaju sa ubijenim životinjama kako bi "trofeje" mogli da prošvercuju u inostranstvo

Ima ograničenje po lovcu koliko komada može da ustreli i prenese krzno,kosti,nosorogov rog u svoju zemlju a kao dokazi su uglavnom slike sa ubijenim životinjama

Tako neki pimpek povede sa sobom eskort damice koje se slikaju u punoj ratnoj opremi sa životinjama i svaka od njih može da prebaci po 

jedan nosorogov rog čija je cena 100k+ ...odatle tolika količina fensi lovkinja koje se reklamiraju po instagramima 

Link to comment
1 hour ago, Fakundo Sava said:

Postoji i ona priča da se mnogi slikaju sa ubijenim životinjama kako bi "trofeje" mogli da prošvercuju u inostranstvo

Ima ograničenje po lovcu koliko komada može da ustreli i prenese krzno,kosti,nosorogov rog u svoju zemlju a kao dokazi su uglavnom slike sa ubijenim životinjama

Tako neki pimpek povede sa sobom eskort damice koje se slikaju u punoj ratnoj opremi sa životinjama i svaka od njih može da prebaci po 

jedan nosorogov rog čija je cena 100k+ ...odatle tolika količina fensi lovkinja koje se reklamiraju po instagramima 

a zasto ne bi u tom slucaju mogli dostaviti nekome sliku kao dokaz, umesto da pokazuju celom svetu? ovo je cisto kurcenje, nema nikakvu drugu funkciju. 

Link to comment
On 2/20/2018 at 7:09 AM, MilenaS said:

Tuga i napuštenost je zlostavljanje deteta od strane usvojitelja tj staratelja. Ne razumem gde je sada centar za socijlan rad?

 

eno ga stoji de je i bio šta ćeš s njim :fantom:

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...