Jump to content
IGNORED

Uragan Sendi, play-by-play


Аврам Гојић

Recommended Posts

Dobro je dok nam se javljaju forumaši iz Njujorka i drugih mesta zahvaćenih nevremenom. U slučaju da prestanu da se pojavljuju njihovi komentari, znaćemo da je situacija stvarno dramatična ...I ovde je neki forumaš svedočio kako je kroz prozor posmatrao dok tornado prevrće automobile i čupa drveće. Jedno upozorenje tim povodom - bežite što dalje od prozora, kamenčići nošeni uraganskim vetrom opasni su skoro kao metak ...

Edited by stoka
Link to comment
  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    23

  • 3opge

    22

  • Indy

    18

  • WTF

    12

ja nemam sta da izvestim, upper east side je za sad (kuc, kuc) skroz suv. ozbiljnog vetra nema vec oko 3 sata, a ni kise. vazduh zasicen kao sto nikad nisam osetila, ali takodje mirise lepse nego ikad....javljaju mi se prijatelji iz dzersija, tamo je mnogo gore. neki sto su na obali hudsona u mojoj visini imaju oko 30 cm vode u lobiju zgrade a vide vodu kako pici sa obe strane zgrade. slike sa stuytowna (visina 14. ulice i krajnji istok) izgledaju zastrasujuce, voda do krova automobila i tece kao nabujala reka. west side highway isto pod vodom a rekla tece u tunel. bice ovo dug oporavak....

Link to comment

Jedan od mojih prijatelja na facebook-u piše da je zarobljen u zgradi u koju je ušlo metar i po vode,nema struje a auto mu je bio potopljen, a posle povlačenja vode ostao zatrpan peskom.

Link to comment

A kako je Sandy izgledala iz perspektive nasih maloumnih korisnika youtube-a mogli ste videti u komentarima koji su bukvalno preplavili live stream The Weather Channel-a... Uzvici poput "Go, Sandy, go!" i "Die fucking Americans" i naravno, pisanje svakojakih gadosti na srpskom... Mene je konstantno sramota sto sam pripadnik ovog naroda, a u ovakvim situacijama posebno. Gde je nestala empatija? Mi smo duboko bolesno drustvo, i nema nam leka.

Link to comment

Ja sam veoma razocaran... Ocekivao sam snimke na nivou holivudskih "2012", "Day After" ili tako neki Armagedon, kad ono pao kramp, jedna fasada i ima malo vode. Pa u Donjoj Mionici je onomad bila veca steta.Mozemo li se sloziti da je opet bilo vikanja, a vuka nigde ?Zivimo u bajci na svetskom nivou, masala...

Link to comment

ono sto je u nekim zemljama svakodnevnica za ny imamo p-b-pali i der spiegel ima sandy liveticker:npr naslov: "Mehrfamilienhaus in Manhattan ist offenbar eingestürzt"komentar:Aus Angst vor einem bevorstehenden Sturm?na stranu sve, bolje ovako nego da je bilo neko sranje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...