Jump to content
IGNORED

Uragan Sendi, play-by-play


Аврам Гојић

Recommended Posts

mozda mu je smesno sto slika (nenamerno) sa nekoliko detalja oslikava sve nivoe retardiranosti naseg naroda. ali sam pre sklon da verujem da mu je smesno jer smatra da je autor dozlaboga duhovit. amirite?
fala što si nacrtao za mene.samo moram da dodam - smatram da nije ništa manji nivo retardiranosti zadušnih baba koje se bacaju se u bogznakakvu depresiju zbog ovoga što se dešava*. *DISCLAIMER - ne odnosi se ni na koga specijalno, samo komentarišem Edited by steins
Link to comment
  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    23

  • 3opge

    22

  • Indy

    18

  • WTF

    12

Ovakav potop i 16 mrtvih. U Bangladesu bi poginulo 16.000. Vuk je dosao i naleteo na mnogo oprezno selo.
Cini mi se da ta patkometrija koju su neki americki komentatori zapoceli cestitajuci institucijama na odradjenom poslu tesko da moze empirijski da se odbrani.Onako, anegdotski, na prvu loptu:- Japan je uredjeno drustvo pa se od cunamija (ne racunajuci nuklearku) nije mogao odbraniti.- Ne znam da li je jacina uragana na Karibim bila jaca ili ne, ali ako je slicna, zrtve se nisu merile u stotinama.
Link to comment
to je osobina koju najviše cenim kod amera - fool me once ...
Sampioni ponovljenih raspada sa njihovom dotrajalom infrastrukturom. 2010 smejurija po bruklinu zatrpanim snegom i proslogodisnji sneg u oktobur koji ih je ostavio nedeljama bez struje.
Link to comment

Weather channel, koji ima strim na Youtube-u povodom uragana, danas ne objavljuje komentare gledalaca..pretpostavljam da je to zato sto je sinoc, u proseku, dve trecine komentara bilo iz Srbije :s_d:

Link to comment
može li ko upućeniji da objasni zašto se tačno proziva gradonačelnik Atlantik Sitija? U vezi nekakvog ostrva koje nije evakuisano?
U vezi evakuacije u celom gradu. Christie je poslao 75 buseva da evakuisu ljude iz Atlantic City, ljudi nisu hteli da idu jer je gradonacelnik otvorio sklonista po hotelima i kockarnicama. Inace, svi koje znam u NY, sa kojima sam bio u kontaktu, su se jutros probudili bez struje i landline telefona. Mobilnim nisu mogli da zovu i primaju pozive, jedino su SMS poruke radile. Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

konacno dosla struja. da sam gradoncelnik naredio bih da se posece svo drvece koje je vise od zica. ovde inace drvece uglavnom sluzi da pada na strujne zice, na kola ili na glave. druge koristi od njega nema. a ima ga svuda okolo u izobilju, nepregledne sumetine.da, bilo je vetra i kise, najzanimljivije je bilo gledati kako blokovi grada ostaju u mraku a povremeno celo nebo biva obasjano plavom svetloscu nepoznatog porekla. sasvim sigurno nije bila rec o grmljavini posto se nista nije culo, verovatno neka druga vrsta atmosferskog praznjenja. najblize kraju sveta sto sam do sada video. jebo Maje i njihov kalendar.

Link to comment
Cini mi se da ta patkometrija koju su neki americki komentatori zapoceli cestitajuci institucijama na odradjenom poslu tesko da moze empirijski da se odbrani.Onako, anegdotski, na prvu loptu:- Japan je uredjeno drustvo pa se od cunamija (ne racunajuci nuklearku) nije mogao odbraniti.- Ne znam da li je jacina uragana na Karibim bila jaca ili ne, ali ako je slicna, zrtve se nisu merile u stotinama.
isto na prvu loptu, IAEA je u izvestaju o incidentu u Fukusimi navela da, parafraziram, nijedan covek nije primio merljivu dozu radijacije.
Link to comment
Weather channel, koji ima strim na Youtube-u povodom uragana, danas ne objavljuje komentare gledalaca..pretpostavljam da je to zato sto je sinoc, u proseku, dve trecine komentara bilo iz Srbije :s_d:
Eno pripustilo opet komentare ako je neko raspoložen da popravlja sliku u svet,Naše i hezbolaše kao malo više fleguju danas.
Link to comment

mislim da su to bili transformatori ili tako neko strujno čudo. @wtf - čekaj pa šta je on onda kriv ako stanovnici nisu hteli da se ekvakuišu nego ostali u lokalnim skloništima?

Link to comment

Uragan Sendi i 77 komentara prosecnog Srbinahttp://www.tarzanija.com/sendi/

47. LIJTE KIŠE HLADNE VODE, njujork ODE, njujork ODE!71. FELPS DROGERAŠU SAD MOŠ DA TRENIRAŠ PO ULICI XD

77. | SANDY SRBINE |

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...