Jump to content
IGNORED

Uragan Sendi, play-by-play


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    23

  • 3opge

    22

  • Indy

    18

  • WTF

    12

ide vuk ide vuk auuuuuu :lol:- i opet su meteorolozi omašili od vasine 36h super oluje, došli smo do nevremena koje je trajalo < 10h i crkavanja čak 1 trafoa u ny (ili ih je ujka sem zajebao pa uključio haarp u zadnjem trenutku i razbio puni potencijal sendija :happy: )- da i rekordne plime koja je zatekla samo one koji nisu gledali vesti- najsmešniji su mi bili reporteri cnn-a, uključuju čoveka iz atlantikgrada a on se jadnik povlači unazad, ja u rebusu kad ono nivo terena na toj raskrsnici je pola metra ispod nivoa ulice a on želi da dočara kako voda nadolazi pa je morao da se pokvasi :lol: 20m iza njega vidimo kola koja se voze kroz 2cm vode
Sta je trebalo da se desi od oluje ne tako snazne samo ogromnih razmera da bi krvolocni ljudi bili zadovoljni. Da se udavi reporter CNNa? ja sam zaista fasciniran kako su pogodili skretanje i pravac.
Link to comment
Sta je trebalo da se desi od oluje ne tako snazne samo ogromnih razmera da bi krvolocni ljudi bili zadovoljni. Da se udavi reporter CNNa? ja sam zaista fasciniran kako su pogodili skretanje i pravac.
- kako da se udavi u pola metra vode, pa i kod mene u ulici na jednoj od raskrsnica ima toliko vode posle svakog malo jačeg pljuska :lol:- slabo gledaš discovery, bilo je tamo već razmatranja scenarija ovakve superoluje, gde more nadolazi više desetina km u unutrašnjost pa i potpuno potapa metro velikih gradova, te pravi ogromne probleme u el. mreži- elem kada sam video mičio kakua na cnn-u sinoć znao sam da nema ništa od tog scenarija, aznam nekog naučnika koji sa tolikom lakoćom maši u predviđanjima kao da je meteorolog a ne fizičar :D
Link to comment

mozda mu je smesno sto slika (nenamerno) sa nekoliko detalja oslikava sve nivoe retardiranosti naseg naroda. ali sam pre sklon da verujem da mu je smesno jer smatra da je autor dozlaboga duhovit. amirite?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...