Jump to content
IGNORED

Srbija na razmeđu 1990/91.


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 808
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    109

  • henrik larsson

    59

  • Yoda

    52

  • Prospero

    48

Covece boziji...NIKO ovde ga nije glasao (meni falilo jos 8 godina do glasanja). Bas lepo ti se napise a ti i dalje ides sa svojom pricom i turas u usta ljudima reci.ovo boldovano je JEDINO bilo (izgleda) jasno glasacima koji su se odlucili za tako neki UJDI i slicno. Ponosan sam sto sam iz takve sredine. Kako si ti, stariji i mudriji, tumacio izjave VDa i VSha iz 1990? Hoces da ti skeniram program SPO-a sa prvog svesrpskog kongresa???
Stani, ti si tada imao 10 godina i soliš pamet ljudima koji su glasali tada protiv Miloševića. Pa ovo je stvarno ludilo...
Link to comment

Pa ko tvrdi da se glasac Milosevicev i SPSov nije zajebo?? Polovina jeste pa se otreznila. Drugoj polovini se nakanadno bas dopala promena plana i ratovanje pa je nastavila da ga bira do 2000.

Link to comment

Mislim da sam na nekom drugom topiku veće pomenuo, ali meni je mišljenje o Vuku Draškoviću oduvek bio svojevrsni test inteligencije. Još od njegovog govora pred prve izbore, kad sam se, kao priličan klinac, sablažnjavao.A da su pametniji mogli da predvide kuda će Sloba sve da nas odvede, već u vreme Gazimestana, takođe je tačno.

Link to comment
Stani, ti si tada imao 10 godina i soliš pamet ljudima koji su glasali tada protiv Miloševića. Pa ovo je stvarno ludilo...
Ne mogu... Ne vredi... Napisi jos i da sam za rehabilitaciju Drazovu...Priznajem, imao sam jake R. Pocesta porive tad. Kriv sam...
Link to comment

Sreća pa se u raspravi ne potežu ad hominem argumenti koji nešto znače samo maloj forumskoj ekipi a ostalima deluju kao nonsensično trućanje. Baš bi bilo bezveze da nije tako.

Link to comment
Covece, Srbiji ne preti opasnost od crvene revolucije, ne brini.
Ovo sam i ja hteo primetiti.Indy i Uča reaguju na komunizam kao da je lično Staljin u niskom startu negde na Horgošu.Ljudi, komunizam ende, finito, nema više, nikad, nigde... Opustite se.
Link to comment
Mislim da sam na nekom drugom topiku veće pomenuo, ali meni je mišljenje o Vuku Draškoviću oduvek bio svojevrsni test inteligencije. Još od njegovog govora pred prve izbore, kad sam se, kao priličan klinac, sablažnjavao.A da su pametniji mogli da predvide kuda će Sloba sve da nas odvede, već u vreme Gazimestana, takođe je tačno.
A meni je to bilo glasanje za bilo koga ko, bar naizgled, ima kakve-takve sanse da porazi Milosevica, pa makar to bio i Vuk Draskovic. Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Sreća pa se u raspravi ne potežu ad hominem argumenti koji nešto znače samo maloj forumskoj ekipi a ostalima deluju kao nonsensično trućanje. Baš bi bilo bezveze da nije tako.
Jebiga, nisam ja poceo s tim.
Link to comment
Ovo sam i ja hteo primetiti.Indy i Uča reaguju na komunizam kao da je lično Staljin u niskom startu negde na Horgošu.Ljudi, komunizam ende, finito, nema više, nikad, nigde... Opustite se.
Mene jako zabavlja ideja da neko misli da u današnjoj Srbiji ima previše komunizma. Prvo me je to nerviralo a sada na to gledam kao na neki antropološki fenomen.
Link to comment
Ovo sam i ja hteo primetiti.Indy i Uča reaguju na komunizam kao da je lično Staljin u niskom startu negde na Horgošu.Ljudi, komunizam ende, finito, nema više, nikad, nigde... Opustite se.
Isto rekoše i za fašizam, ali ljudsko pamćenje je kratkoga veka, evo sada je dobro i glasati za Sloba 1991. jer je bio racionalno rešenje.
Link to comment
Sreća pa se u raspravi ne potežu ad hominem argumenti koji nešto znače samo maloj forumskoj ekipi a ostalima deluju kao nonsensično trućanje. Baš bi bilo bezveze da nije tako.
Ih, pa moj zivot je odavno svacija zanimacija ovde i moze se razglabati koliko i ko kako zeli...
Link to comment
Jebiga, nisam ja poceo s tim.
Znam ali i dalje vam je bezveze obojici, i njemu što pominje NYHC i tebi što prebacuješ nečije radno mesto. Možeš isto tako reći i meni da sam licemer, kenjam protiv Đilasa a radim u njegovoj firmi. Pa šta da radim, da ga volim, da kažem kući "jebiga, principi ovo ono, sad ću da budem bez posla 6 meseci"?Ajde lepo se igrajte, da ne rasplačete malog Isusa.A Teacher uopšte ne čita šta pišu ljudi ili je rešio da podjebava. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Jebiga, nisam ja poceo s tim.
Nego ko je? E, da... NISAM odabrao da budem mali sraf u masini ili kako si vec ti to formulisao. Necu se za to izvinjavati i podnecu sve posledice koje sa tim u zivotu idu. Kao sto sam i do sada... I super mi je! Odlicno se osecam ogromnu vecinu vremena.Edit: NYHC je Milogled?? Ja to zaista nisam tako mislio. Bar Clash sigurno nije on. Mislio sam na vecinu ekipe iz tog miljea, zaista... Edited by Mp40
Link to comment
Edit: NYHC je Milogled?? Ja to zaista nisam tako mislio. Bar Clash sigurno nije on. Mislio sam na vecinu ekipe iz tog miljea, zaista...
Eto, tu je koren svađe. Ja kad mi kažu NYHC, prva asocijacija mi je Milogled, pa verovatno i njemu :lol: Mir, mir, mir, niko nije kriv. Ajmo istorijsko pomirenje, večeras je Metallica i na ovakav dan zelim da cvetaju prijateljstvo i tolerancija, i gibanica i sta su vec partizani jeli, i rakija i voda sa kozarackog potoka. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...