Jump to content
IGNORED

Charlie Brooker


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Slažem se sa copijem. Palo je i meni to na pamet, ali bi bilo skroz laaaame

Vini nema pojma, blue je skroz očigledno badass i sposobna da svojeručno ruši i armije i države ako pravda to zahteva, a kamoli neke tamo ćelave nerdove  -_-

 

A i vini nema pojma generalno :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Nabijem vas na ogledalo, prelistavao juce ovaj topik vido svi se loze, pogledo trejler na poslu, isprimao se i... djoka. Pogledo sinoc prve dve epizode, stvarno ne kontam cemu toliko lozenje. Mislim kapiram ako si tinejdzer.

Link to comment

Ah, vi mladi i wonder-womanhooda željni, svakakve ste moći spremni da učitate favoritkinji svog srca :wub:

 

Meni bar ostaje ime Tonijeve zveri™ kao spomenik, da se utešim.

 

Edit: @Mali Ruxin

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

S03E04 je valjda jedina topla priča od sve tri sezone. malo je to ubik koncepcija o osnovi, ali bogami jako lepo. prvi put da su povezali čoveka i tehnologiju sa pozitivnim primerom. do sada je to sve bilo vezano tako što bi naglasili neku devijaciju u ponašanju, a ovde je to vezano za ljubav.

 

S03E05 je isto već viđeno na neki način: children of men, district 9...  odlična produkcija, kako je već ranije primećeno. dobra i ta epizoda.

 

 

za sada mi je najbolja ipak prva, jer me je dosta dobro odradilo po pitanju odnosa međ rajom. ostala mi jkoš šesta da pogledam

Edited by Ravanelli
Link to comment

Odgledao ovaj novi Black Mirror, nije lose naravno, to je to, mindfick je tu, samo...imam utisak da su one epizode iz preNetflix ere bile bolje, zaplet i tehnologija tamo koriscena su vise okrenuti obicnom coveku tako da lako mozes da se postavis u datu situaciju i malo razmislis bi li ili ne bi. Dok je ovih sest novih epizoda uglavnom bilo u fazonu - e zamisli svet u kom postoji ovo, gledaj kakvo sranje moze da nastane.

Link to comment

staznam, meni je ova sezona mnogo bolja od druge, a ipak iza prve. 

ako bih morao nesto zameriti, to je mestimicna vec vidjenost, cetvrta je jebiga dikov ubik, peta distrikt 9, treca mi jako lici na prvu iz prve, ali sve u svemu nemam ozbiljnih zamerki.

ne vidim neku razliku u smislu produkcije u odnosu na prednetfliks period, a ocekivo sam da ce mozda biti.

Link to comment

NE kapiram da ne postoji poseban topic za black mirror, ja odgledao prosle nedelje, osim 2 ili 3 drke drke djon epizode najbolja serija u zadnjih 10 godina. prve 2 epizode, pa onda jos ona iz trece gde je social networks rating u stvari podela na klase... vrh

Link to comment

Da, razlike u produkciji nema, sve je na istom nivou.

 

Meni su treca iz prve i prva iz druge, uz onaj specijal i svinju naravno, najbolje epizode. Od tih starih mi je bas slaba samo ona sa lutkom.

Od ovih novih, druga je opasan mindfuck, a prva i cetvrta su mi jedine u tom duhu BM - obicni gradjani imaju pristup nekoj tehnolosko-naprednoj napravi koja im naizgled olaksava zivot, ali u stvari ga kanali najstrasnije.

 

Ovo ostalo je onako, ko neki triler filmici, bas to - vec vidjeno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...