Jump to content
IGNORED

Zaglupljivanje nacije


Eraserhead

Recommended Posts

Jedva do 1:27.

44 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ama dečko je na plati u SNS, gotovo je sad i sa ocem i sa majkom!

...shit has hit the fan ....

Radomir Nikolić likes this.

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:



Nije ovde bilo ni ambicije da se bude humorističan. Demonstracija kako će se ljudi provlačiti po blatu pomoću tog medija, a sve kroz oblandu zabave...

Nisam ovde video cak ni oblande.

Ovo (zaista) ni Milosevic nije radio sa politickim protivnicima. Jeste ih zatvarao i s vremena na vreme ubijao ali ovaj stepen perverzije do sada nisam video. I da, slazem se, ovo su male naznake onoga u sta se Srbija pretvara kada bude dogorelo do nokata.

Link to comment

mislim da bi najbolje bilo da se dogovorimo i kolektivno zaboravimo ovo, ko je koliko minuta uspeo da odgleda. valjda ce neka magnetna oluja u buducnosti obrisati sve zapise. 

Edited by Takeshi
Link to comment

Ne iznenađuje me ovo ni najmanje. Tek očekujem prave gadosti od ove kreature.

Baš mi je bilo čudno što se na televiziji toliko dugo ne pojavi neki Marko Đurić, neki junoša ili ratoborna omladinka. Sve starlete izgleda pobegle kod Dačića. Tolko monogo je bilo istrošenih Marića, Vućicevića i Krloa, da je postalo dosadno do bola. Dosadili su i samom AV-u.

Sad ostaje da čekamo da mali Ljotićevac zalaufa lokomotivu na ekranu i uleti kao Slavko Štimac ( Vlak u snijegu) u neko debelo sranje  pa ćemo videti kako AV pere gaće svojih junoša.

Link to comment
2 minutes ago, zmanic said:

Sad ostaje da čekamo da mali Ljotićevac zalaufa lokomotivu na ekranu i uleti kao Slavko Štimac ( Vlak u snijegu) u neko debelo sranje  pa ćemo videti kako AV pere gaće svojih junoša.

Pre će av da ode nizbrdo, a bjelcin mali(i ekipa) će da zbriše uz :"Lajte keri Jakobsfelda!"

Link to comment

Svaka čast vama koji ste odlgedali ovo smeće od emisije.
Meni je sopstveno mentalno zdravlje mnogo bitnije,

A ovaj nosati Grigorije nema šlifa da potraje duže od dnevne potrebe lakirane bubašvabe. Kad ga iskoriste, ispljunuće ga kao isisanu žvaku. 

Link to comment
8 hours ago, Takeshi said:

mislim da bi najbolje bilo da se dogovorimo i kolektivno zaboravimo ovo, ko je koliko minuta uspeo da odgleda. valjda ce neka magnetna oluja u buducnosti obrisati sve zapise. 

 

1 hour ago, Filozof manijak said:

Svaka čast vama koji ste odlgedali ovo smeće od emisije.
Meni je sopstveno mentalno zdravlje mnogo bitnije,

u pauzi tokom nekih reklama naleteh na to.  zadržavanje je trajalo pola minuta. neko mu je doneo neki crtež vučića. novina, sada i ovde, je ko je taj mladac. od onakvih roditelja, bolje se ni ne očekuje. potpuno sam na liniji ova dva kvota.

Link to comment

Ja izdržao 45 sekundi, baš je kategorija "nije smešno". Nije ovo ni namijenjeno publici da bi se smijala, već da nervira ove koji se već nerviraju zbog ove vlasti i svega pripadajućeg, ove koji ti neće gledati ali će baciti pogled.

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

 Nije ovo ni namijenjeno publici da bi se smijala, već da nervira ove koji se već nerviraju zbog ove vlasti i svega pripadajućeg, ove koji ti neće gledati ali će baciti pogled.

Upravo. Ako je mladjahnom Grigoriju ciljna grupa prosečni krezubi gledalac Pink televiziije, onda alal mu ćufta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...