Jump to content
IGNORED

Zaglupljivanje nacije


Eraserhead

Recommended Posts

Ovaj momak ovo ne radi slucajno..

Njega je majka vec isplanirala za neku visoku poziciju..i on ce to da dohvati. Jer za drugo nije svakako. 

 

Pitam se samo kako li se Vlado Georgijev oseca..znajuci da je pomogao majci ovog isprtka

Link to comment
19 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ovo je samo da se vide male naznake , kad situacija postane iole neizvesna po ovu vlast...

Beba u naponu kreativnosti...

kako to misliš male naznake? ovo je humorocid. nema dalje.

ja sam još u šoku, izistinski. što kaže mil@n, ovo je neki sveopšti blam. kao da u 1 emisiju staviš sve đuke i sve martinoviće i sve pevaljke i dačićeve starlete i ceo naš jadni politički i estradni polusvet zajedno, pa od toga napraviš ekstrakt...
 

Link to comment
38 minutes ago, pt 2.0 said:

bukvalno. gledam i ne verujem šta gledam. ne mogu da prihvatim.
i razmišljam kako će njemu još mnogo života da ostane nakon vlasti SNS-a. mlad je.
kako ispadneš ovakav od onakvih roditelja, ipak???

edit. :isuse::isuse::isuse::isuse::isuse::isuse::isuse:

a kakav da ispadne od onakvih roditelja?  on je emanacija one poslovice od loseg oca i jos gore majke. zivo me zanima dokle ce sestra da dogura

Link to comment
2 minutes ago, pt 2.0 said:

kako to misliš male naznake? ovo je humorocid. nema dalje.

ja sam još u šoku, izistinski. što kaže mil@n, ovo je neki sveopšti blam. kao da u 1 emisiju staviš sve đuke i sve martinoviće i sve pevaljke i dačićeve starlete i ceo naš jadni politički i estradni polusvet zajedno, pa od toga napraviš ekstrakt...
 

+ zilion

Link to comment
kako to misliš male naznake? ovo je humorocid. nema dalje.
ja sam još u šoku, izistinski. što kaže mil@n, ovo je neki sveopšti blam. kao da u 1 emisiju staviš sve đuke i sve martinoviće i sve pevaljke i dačićeve starlete i ceo naš jadni politički i estradni polusvet zajedno, pa od toga napraviš ekstrakt...
 

Možda je tebi ovde problem to što nazivaš humorocidom.
Ovo je isto ono što rade i tabloidi, reketiranje javnih ličnosti pretnjama koliko daleko će se ići u blaćenju.
Nije ovde bilo ni ambicije da se bude humorističan. Demonstracija kako će se ljudi provlačiti po blatu pomoću tog medija, a sve kroz oblandu zabave...
Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:



Nije ovde bilo ni ambicije da se bude humorističan. Demonstracija kako će se ljudi provlačiti po blatu pomoću tog medija, a sve kroz oblandu zabave...

E ako se provlaceni prepadnu sto ce ih neko na jebenom pinku provlaciti kroz blato..onda da ga jebem. 

 

Videh za prvih par minuta koliko sam gledao da su na tapetu bili Jankela, Ivanovic i Kesic.  Ovaj prvi je na to navikao, ova potonja dvojica imaju dovoljno mozga da ovom Isidorinom govancetu odgovore..a nas sve zajedno ovde treba da stoli bojko za ono sto pink emituje. 

Link to comment

zashto bi se neko toliko mlad prihvatio toga. nije bash da to niko ne radi, pa da je strava originalno i nevidjeno ili shockantno. mislim, ako bi poshao roditeljskim stopama :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:


Možda je tebi ovde problem to što nazivaš humorocidom.
Ovo je isto ono što rade i tabloidi, reketiranje javnih ličnosti pretnjama koliko daleko će se ići u blaćenju.
Nije ovde bilo ni ambicije da se bude humorističan. Demonstracija kako će se ljudi provlačiti po blatu pomoću tog medija, a sve kroz oblandu zabave...

ti si, naravno, u pravu (bold delovi). ali ako imamo tu oblandu zabave, da bi neko gutao taj sadržaj, mora najpre da bude iole smešan.
iole smešan.
ovo nije smešno. ovo toliko nije smešno da ja ne mogu da verujem šta sam videla. 

@gagilijanjegovi roditelji nisu neinteligentni ljudi. nisu ni neduhoviti. u tom smislu se pitam kako je ovakav, bez blama, postao? ne idem u ravan morala, samo elementarnog blama i neke inteligencije.

Edited by pt 2.0
Link to comment

pa bas zato sto su inteligentni i neizmerno kvarni, o duhovitosti ne bih, to je ipak stvar ukusa. meni kad neko kaze kurac ili picka u prajmu nije bas neki humor. uostalom,  oni su ga podigli i vaspitali. valjda su imali neki komentar na to  sta im sin radi. pa su rekli ili nisu rekli e stvarno je to bezveze, mozes ti to i bolje. ovako sinak samo koristi priliku jer je to video od roditelja. i kumova i kumi.

Link to comment

Jebote, šta je ovo?! Dno je probijeno, opet. Teško da će neko drugi skoro dosegnuti ove dubine.

Bilo mi je jasno da je dečko debil, ali da je baš ovoliki nisam imao pojma!

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...