Jump to content
IGNORED

Zaglupljivanje nacije


Eraserhead

Recommended Posts

2 hours ago, teacher said:

toliko pitanja, toliko nedoumica

Da, vrlo mnogo a u stvari samo je jedno. Ne samo Srbi, celo čovečanstvo je anestezirano sa FaceBook i Google University. Degeneracija čovečanstva. Mubarak je pao kada je naredio da se ugasi Internet u Egiptu.

Da je nije  bilo Interneta u  ovim razmerama, SM bi ostao na vlasti 2000-te. Tada ne bi pao.

Pa tu je, i jeste na vlasti. Ko je na vlasti danas kod vas?

Link to comment
5 hours ago, Yoyogi said:

Da, vrlo mnogo a u stvari samo je jedno. Ne samo Srbi, celo čovečanstvo je anestezirano sa FaceBook i Google University. Degeneracija čovečanstva. Mubarak je pao kada je naredio da se ugasi Internet u Egiptu.

Da je nije  bilo Interneta u  ovim razmerama, SM bi ostao na vlasti 2000-te. Tada ne bi pao.

Pa tu je, i jeste na vlasti. Ko je na vlasti danas kod vas?

Je l' Fejsbuk odgovoran i za tvoju nepismenost? :unsure:

Link to comment
5 hours ago, Yoyogi said:

Da, vrlo mnogo a u stvari samo je jedno. Ne samo Srbi, celo čovečanstvo je anestezirano sa FaceBook i Google University. Degeneracija čovečanstva. Mubarak je pao kada je naredio da se ugasi Internet u Egiptu.

Da je nije  bilo Interneta u  ovim razmerama, SM bi ostao na vlasti 2000-te. Tada ne bi pao.

Pa tu je, i jeste na vlasti. Ko je na vlasti danas kod vas?

tito
nemamo mi taj internet, fejsbuk i ostala cudesa, ali  uoci vecih praznika se zapljusnemo malo ispod pazuha u dvoristu na cesmi sa bunara i  onda blatnjavim stazama do terazija da ga gledamo na tv.
skupimo se tu, cela srbija pa gledamo ovaj 1 drzavni kanal sto imamo. za novu godinu nam je on licno  obecao tv u boji

kako je kod vas? koliko ima sati?

Link to comment

Dobro, nije valjda da sam jedini gledao 1 Kontraviziju?

Bolje je nego sto sam mogao i da zamislim, ja cu ovo da skidam sa yt i arhiviram uredno.

Vagini koja je rodila ovo zelim metastazu raka ociju.

Link to comment
5 minutes ago, crtamOrasi said:

Dobro, nije valjda da sam jedini gledao 1 Kontraviziju?

Bolje je nego sto sam mogao i da zamislim, ja cu ovo da skidam sa yt i arhiviram uredno.

 

  Reveal hidden contents

Vagini koja je rodila ovo zelim metastazu raka ociju.

 

post-1-0-51270200-1358283220.jpg

Link to comment
tito
nemamo mi taj internet, fejsbuk i ostala cudesa, ali  uoci vecih praznika se zapljusnemo malo ispod pazuha u dvoristu na cesmi sa bunara i  onda blatnjavim stazama do terazija da ga gledamo na tv.
skupimo se tu, cela srbija pa gledamo ovaj 1 drzavni kanal sto imamo. za novu godinu nam je on licno  obecao tv u boji
kako je kod vas? koliko ima sati?
To
Link to comment

Jebote, koji blam. Ne znam ni koga, njega, mene, svih nas, onih u publici, 2018e godine u kojoj je moguće da se ovako nešto snimi, sve nas je blam, svi smo blam... :ph34r:

Edited by Mil@n
Link to comment
10 minutes ago, Mil@n said:

Jebote, koji blam. Ne znam ni koga, njega, mene, svih nas, onih u publici, 2018e godine u kojoj je moguće da se ovako nešto smeni, sve nas je blam, svi smo blam... :ph34r:

bukvalno. gledam i ne verujem šta gledam. ne mogu da prihvatim.
i razmišljam kako će njemu još mnogo života da ostane nakon vlasti SNS-a. mlad je.
kako ispadneš ovakav od onakvih roditelja, ipak???

edit. :isuse::isuse::isuse::isuse::isuse::isuse::isuse:

Edited by pt 2.0
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...