Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

I dalje ostaje da mi nisi odgovorio na prosto pitanje.

 

Nisam nikad do sad imao prilike da čujem jedan takav telefonski razgovor.

 

Moram da primetim da je način na koji govoriš o ženama vrlo patronizujuć i da bi sa feministkinjama imao priličnih problema kada bi na taj način pričao pred njima.

Edited by FERNOUX H
Link to comment

Nisam nikad do sad imao prilike da čujem jedan takav telefonski razgovor.

 

Moram da primetim da je način na koji govoriš o ženama vrlo patronizujuć i da bi sa feministkinjama imao priličnih problema kada bi na taj način govorio pred njima.

 

 

Šteta što nisi. i dobro je što nisi jer je to vrlo traumatizujuće iskustvo.

 

Što setiče feministkinja, proveo sam osam godina u vezi sa jednom, i preko nje upoznao gomilu drugih, odatle moja iskustva sa Ženskim centrom, raznim peticijama, lepljenjem plakata, potragama za "izgubljenim" devojčicama, nerviranja zbog nekog debila kojem ne možemo ništa jer mu se žena vraća iako će je opet tući  i svašta tako nešto, sve vrlo zabavno i smešno, i puno prostora za citate, fraze, čak i za sirotog Žižeka, kojeg cenim više nego gomila onih koji ga lako uzimaju u usta.

 

I da, moj govor o ženama je patronizujući. Misliš li da one to ne zaslužuju?

Link to comment

Nisam :)

 

Super, onda. Pruži pomoć gde god možeš, to je najvažnije, jer ima puno ljudi, ne samo žena, kojima je pomoć potrebna. 

 

Drago mi je što se ovo naše pametovanje nije završilo svadjom.

 

 

Ali vrtimo se u krug, jebiga.

 

 

Krug nam je neminovan, jbg.

 

Odoh sad da pokušam da spavam, jer sutra imam prvu fizikalnu terapiju.

Link to comment

:D   :D   :D

 

 

Ali, u njenu odbranu, moram reći da je ona besprekorna. Preko nje sam upoznao i neke hejt feminiskinje, baš one koje bi ti, s razlogom, kritikovao.

I ona ih je kritikovala i izbegavala.

Edited by Bujodrag
Link to comment
  • 2 weeks later...

ako je iko sumnjao u savezništvo tzv feministkinja i sns a povodom tzv ženskog tj antitrampovskog marša u kulovgradu :fantom:

 

Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...