Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

 

Naci je jer je neko odlučio da je naci?

 

Ne sekiraj se za mansplaining, na netu je veća šansa da si ti devojčica a ja dečak nego obratno.

Link to comment

Ne sekiraj se za mansplaining, na netu je veća šansa da si ti devojčica a ja dečak nego obratno.

 

ne mogu ja da budem devojčica zato što je to neko odlučio

 

mada bi mi život bio neuporedivo lakši da je tako :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

Nuspojava liberalne demokratije su i one glupe gej teorije o tome da se pol dobija rođenjem, a rod socijalizacijom...Najgore je kad diskriminisana grupa postane ravnopravna ili dominantna pa počne da se iživljava nad onima koji su je do juče diskriminisali...

Link to comment

Najgore je kad diskriminisana grupa postane ravnopravna ili dominantna pa počne da se iživljava nad onima koji su je do juče diskriminisali...

 

daj neke primere bežo sam s časova istorije da pušem tutkalo s ciganima :fantom:

Link to comment

poglej hutue i tutsije. zato treba sve manjinske grupe zatrti, da ne bi one nas posle. ja to vec godinama govorim, sto duze cekamo rusini ce biti sve jaci i jaci.

Zato ti ne spašavaš migrante iz kanala, čak ni za 10 EUR. :D

Link to comment

daj neke primere bežo sam s časova istorije da pušem tutkalo s ciganima :fantom:

 

Ne znam zasto mi je obrisan komentar u kojem sam odgovorio na ovo pitanje.

Izrael je najbolji primer, nista nisu naucili, vec su naprotiv to sto im se desilo ponovili na drugima, a istoriju koriste kao opravdanje za sadasnji trenutak.

Link to comment

au sine šta ova napisa o antitramp maršu ccc :fantom:

 

Naučila sam kako se postaje solidarna: dovedete Romkinju – tokena, dakle figuru iz crtanog filma, na vaš event, nakačite bedž, izgovorite nekoliko citata Batler, pomolite se, prekrstite po volji, pa sebi svako jutro uz meditaciju sugerišete da ste solidarne, na perfect britanskom engleskom, oduševite se kako ste to lepo rekle, popijete iz svoje hipsterske džezve posebnu organsku i free-trade kafu sa posebnim mirisom, ili iz svoje šarene šolje sa feminističkom porukom “Solidarne” sok od cvekle i đumbira. I tako —  sada ste proglašene za solidarne

 

http://proletter.me/portfolio/zenski-mars-iliti-rijaliti-sou-solidarnosti/

 

splitarrow.jpg

Link to comment

još 1 u nizu članaka koji afirmiše sex positive feminizam  :fantom:

 

Ne mogu da se setim kada su me prvi put nazvali droljom – verovatno onda kada sam počela da dižem noge u prolazima ponašajući se tako. Ali nikada nisam imala problem sa tim, da budem drolja ili da sebe time proglasim. Problem koji sam oduvek imala je što ljudi misle da je biti drolja loša stvar. Jer nije; biti drolja je super.

Link to comment

Moja mala mrsna srpska otvorena veza

 

Zajedno započinjemo svaki dan i uživamo u svakodnevnoj rutini koja nam je uveliko poznata. Ta rutina uključuje i seks sa drugim ljudima. Sa Ratkom ću krajem februara proslaviti treću godišnjicu naše veze. Zajedno živimo duže od dve godine. Oboje rolleyes.gif studiramo sociologiju rolleyes.gif delimo ista politička uverenja i poslovne ambicije.

 

tragedija šta domaće nazadne neandertalčine misle o naprednjačkim i proevropskim vrednostima :fantom:

 

Пујо Шотка

February 9 at 4:55pm

АХАХХАХАХА ЛИБЕКОВСКА КУРВЕТИНА И СОРОШЕВА ПЛАЋЕНИЦА НАПИСАЛА ТЕКСТ НА ВАЈСУ КАКО СУ ОНА И ДЕЧКО У ОТВОРЕНОЈ ВЕЗИ, У ПРЕВОДУ, НАШЛА ЈЕ ЛИКА КОЈИ ВЕРОВАТНО ПРВИ ПУТ КАД ЈЕ ВИДЕО ПИЧКУ ПОКУШАО ЈЕ ДА ЈЕ НАВУЧЕ НА ГЛАВУ И КОЈИ СВАКАКО НЕ МОЖЕ ДА ЈЕБЕ НИШТА БОЉЕ ОД ЊЕ А ОНА ЋЕ ДА ИДЕ И ДА ЛИЖЕ МАСАН КУРАЦ СВАКОЈ БУДАЛИ И КАО ТО МУ ЈЕ ОКЕЈ

ФАЛИ ТУ ПРИЈАТЕЉУ МОЈ ТЕШКА РУКА ПА ДА ВИДИШ КАКО НЕЋЕ ИЗ КУЈНЕ ИЗЛАЗИТИ

Edited by Hella
Link to comment

Čitao sam pre par dana, prosto nisam mogao da verujem šta čitam, niko da joj se nadje da kaže da je klasična nimfomanka, kakva otvorena veza, kakvi bakrači.

 

 

Inače sve pohvale njenom plastičaru, ub'o je look Anne Hathaway baš kako treba. :fantom:

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...