Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

:lolol:

 

evo za čika indija, jedna moderna žena iz novijih serija

 

i da brani i da rađa

 

katees_pic02.jpg

 

 

 

 

EDIT:

 

i dva pitanjca

 

glede obrazovanja, da li se menjao broj devojaka koje upisuju srednje i visoke škole u zadnjih 30 godina, neovisno o profilu?

 

 

 

i kako socologija gleda na leaking of promiscuous material koji daleko više pogađa žene i zar nije to primer gde moderne tehnologije unazađuju položaj žene, ili to nema veze sa položajem žene u društvu?

Edited by Vapad
Link to comment

nisu bre. tu nisi u pravu. pa bar je u med menu jasno s koje tacke zene polaze a na koju stizu i kakvo nasljedje ostavljaju. pegi je fajter iz generacije fajtera. 

no da ne odemo predaleko...

 

Peggy je pozitivna, predstavlja 1 pozitivan trend, i to je sve - pozitivno. A i realno teško da sam na umu imao tu seriju i taj program. Postoje druge stvari...ali tu bismo defo otišli predaleko.

Link to comment
 

i kako socologija gleda na leaking of promiscuous material koji daleko više pogađa žene i zar nije to primer gde moderne tehnologije unazađuju položaj žene, ili to nema veze sa položajem žene u društvu?

 

Šta ti je promiscuous material?

Link to comment

pa upravo je u tome i stvar sto postoje razne stvari, to sam i rekla :)

pop kultura nije homogena, nisu ni zene ni zensko pitanje

 

pop kultura nikad nije bila homogena. zato i ne pričamo u apsolutnim kategorijama, nego o trendovima.

Link to comment

Šta ti je promiscuous material?

 

 

Pa sve ono što se time smatra, nude selfies, drunk sex videos i sl.

Kad se desio onaj proslogodisnji procureli su samo materijali zenskog zivlja, ako je haker u pitanju i ciljao je slavne zar ne bi bilo uravnotezeno, cilj su bile slavne zene.

Link to comment

Pa sve ono što se time smatra, nude selfies, drunk sex videos i sl.

Kad se desio onaj proslogodisnji procureli su samo materijali zenskog zivlja, ako je haker u pitanju i ciljao je slavne zar ne bi bilo uravnotezeno, cilj su bile slavne zene.

Znao sam našta misliš, samo ja ne bih to zvao "promiscuous". Odnosno, nije golotinja i seks nužno promiskuitet, a ta reč implicira i neki moralni sud. (Jako me iritira to što deo javnosti, konkretno anonimni internet komentatori - ne mislim na forum - šilji patku nad tuđim javnim "sagrešenjima", kao da su oni svi Majke Tereze.)

Link to comment

@indy: Zato sam ga i napisao tako a ne nekako drugačije, zato što je posledica takođe indikativna.

 

 

@betty:

ah, ali pazi, lik je u originalnoj bio dečak, so 50-50

Edited by Vapad
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...