Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

I didn’t like school at Dorsett House very much. I found the rules to be too strict. My least favorite part of it was the football sessions. I never understood the game and I could never keep up with the other boys in the field, so I always stood by the goal-keeper and pretended to be the “second goal-keeper”.

 

this is actually sweet, nista jos ne nagovestava rasplet :lolol:

 

 

edit1: brate, ovo je mnogo hevi. on pamti neke detalje kad je imao 11 godina kako su ga neka cool deca gledala mrko

 

edit2:

My mother decided to move to an apartment in Woodland Hills. I reacted indignantly. An apartment! I had never lived in an apartment before, and I always thought of apartments as being poor and low-class. I would be embarrassed to admit it to anyone.

:isuse:

 

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

omiljeni crtani film iz detinjstva mu je The land before the dawn of time - kao i meni.

 

nego, ja mislim da ja ne bi mogao za milion dolara da napisem svoju istoriju detinjstva po godinama iz prostog razloga sto se apsolutno niceg ne secam

Link to comment

et Sailor

 

Iznenadićeš se koliko je banalno. Zapravo nema baš ničega. Socially awkward kid can't find girlfriend. American Pie bez hepienda.

 

Nije čak ni ovo o čemu Darkec nagađa - po svemu sudeći nije bio zapostavljan od roditelja. A i izgledao je simpa, tako da se taj hronični neuspeh kod devojaka da objasniti samo društvenom nespretnošću (izgleda da je imao neki blaži oblik Aspergera) i činjenici da je bio jerk.

 

Naravno, i to što se nalazio u najkompetitivnijoj sredini na svetu nije ništa pomoglo. Sve je novac, automobili, uspeh, seks,

Edited by Turnbull
Link to comment

 

nego, ja mislim da ja ne bi mogao za milion dolara da napisem svoju istoriju detinjstva po godinama iz prostog razloga sto se apsolutno niceg ne secam

 

+1

 

Što me navodi na pomisao da je pola izmislio.

 

 

@Syme

Jesi sve pročitao? Ja sam stigla tek do šeste godine! Je l ima neki traumatičan događaj kasnije, do sad je sve med i mleko. Ovo što kažeš za sredinu - pa baš zato što je u takvoj sredini u kojoj su novac i representation sve ne bi trebao da ima problema, to me najviše i čudi.

Edited by sailorman
Link to comment

Ma gde sve, protrčao sam za par minuta. Mislim da nema ničega, osim poetka puberteta, gde seks ulazi u igru i kvari detinju sreću.

Link to comment

ima heavy momenata tipa

 

Because of my father’s acquisition of a new girlfriend, my little mind got the impression that my father was a man that women found attractive, as he was able to find a new girlfriend in such a short period of time from divorcing my mother. I subconsciously held him in higher regard because of this. It is very interesting how this phenomenon works… that males who can easily find female mates garner more respect from their fellow men, even children. How ironic is it that my father, one of those men who could easily find a girlfriend, has a son who would struggle all his life to find a girlfriend.

 

koje dete reaguje ovako ? koje dete po defaultu ne mrzi maminog novog decka / tatinu devojku ? a on umesto toga misli "super, tata je napredovao na hijerarhijskoj lestvici". potpuni autizam

 

edit: a pritom mama mu je malezanka (druga rasa)

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Mislim da i jeste mrzeo novu devojku/ženu. A i ovo su očigledno frizirana sećanja, i ne treba ih prihvatati zdravo za gotovo.

 

Inače, vidi se da je bio u kontaktu sa MRA i PUA literaturom po terminologiji (Alpha male).

Link to comment

Iz ovoga sto citam, mogu samo da zakljucim da je njegovo neimanje devojke bilo vrh ledenog brega...

Edited by Verterdegete
Link to comment

Ima tu svega čini mi se, i bullying i Asperger i male entitlement. Najčudnija mi je ta opsesivna mržnja prema svima koji imaju nešto što on želi, mislim da to nije toliko uobičajeno kod dece i da nema veze sa eventualnim autizmom. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...