Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

pa nije niko ni rekao da je antipaticna, nego ti ucitavas ljudima da se sprdaju necijoj majci zbog jeftinih farmerki. nemas sta da kazes al zato trolujes za trojicu

 

ma on to samo, kako kaže, "naprđuje", "nešto je dijagonalno pročitao", i tako, ništa bitno :)

 

to što to uvek ispadne ružno preko svake mere, nikom ništa.

 

mene sada zanima ko se sprdao. ako nešto kažeš, treba i da potkrepiš. sprdao se taj i taj, tako i tako. ajde Mire, dela reci ko se sprdao, pa da ga hajkamo.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

pa nije niko ni rekao da je antipaticna, nego ti ucitavas ljudima da se sprdaju necijoj majci zbog jeftinih farmerki. nemas sta da kazes al zato trolujes za trojicu

ok, mozda jeste bila dijagonala, nizak nivo koncentracije, bacen pogled na pogresno mesto, izvinjavam se

 

`bem vas nadrndane :D

Link to comment

ok, mozda jeste bila dijagonala, nizak nivo koncentracije, bacen pogled na pogresno mesto, izvinjavam se

 

`bem vas nadrndane :D

koga vasa i ja izhajkamo, taj prizna i revidira :lol:

Link to comment

@buba: joj što ja volim propali sir :D

 

Рече ми вако један месар: "најбоља комбинација је матор сир и жена у најбољим годинама, а најгора обратно".

 

Та што је напола Мур, некако би пасовала у комбинацију под А, да је неко окачио фотак да видим о чему тече реч.

Link to comment

Ja i dalje ne mogu da verujem da je Vasilije umalo postao pop

 

umalo da postanem student Teološkog. teško da bih dogurao do kraja :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...