Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

Voli i seriju, najbolja svih vremena, savršena adaptacija... 

 

Najzad očigledan dokaz teškog mentalnog poremećaja.

Link to comment

Imajuci u vidu koliko je mrzeo jockove i svakog ko je prosao pored zenskog celjadeta, mogu misliti koliko je voleo Roberta Barateona.

Link to comment

Voli i seriju, najbolja svih vremena, savršena adaptacija...

 

Najzad očigledan dokaz teškog mentalnog poremećaja.

 

joj vini idi u persun :D

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Imajuci u vidu koliko je mrzeo jockove i svakog ko je prosao pored zenskog celjadeta, mogu misliti koliko je voleo Roberta Barateona.

 

Garantovano mu je Jaime Lannister bio omiljeni lik, tako zajeban i superioran, sve zna, ume, i može, jebe najbolju plavušu na svetu... ujedno je i neshvaćen, svi ga preziru nezasluženo, boo hoo. 1/1 identifikacija

 

Inače dok sam čitao, palo mi je na pamet da je možda neka čudna Starbucks reklamna kampanja u pitanju? Jedno 68 puta se pominje Starbucks na 141 strani.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Pre bi on mogao biti Dzofrijev idol. Ubio je sedmoro ljudi, svojerucno. A Dzofri samo troje valjda - Neda, onu Teonovu kuravu i onog mesarevog sina. Pri cemu je samo kurava nastradala direktno od njega.

Edited by Verterdegete
Link to comment

Uzasno je sto napuderisani pederko moze u amerikama da ubije sestoro ljudi i onda razmenjuje vatru sa policijom. Da makar nije imao pristup vatrenom oruzju mozda bi bilo drugacije. A ima ovde i onog militarizovanog drustva, kul je i normalno ubijati ljude, to rade pravi muskarci. 

Link to comment

Pa kad Joffrey nije imao neku zapregu da gazi commoners kao Supreme Gentleman, o automatskom oružju i da ne govorimo.

 

Kime, jeste užasno ali meni je neopisivo smešno. Da sam samo video snimke, bez cele priče, bio bih 101% ubeđen da je nekakva tragično loša parodija nečega u pitanju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...