Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

jbg, ovde sve dobrostojeci, pa to ispala sprdacina

 

prvo, ne zaviruj ljudima u novčanike, a drugo, apsolutno niko se nije sprdao

Link to comment

Ne razumem, kakvi dobrostojeći, ja farmerke kupujem za 600 dinara u second hand-u.

ma nista zlonamerno, nego mi palo na pamet odusevljenje sto je, je li, nadjeno nesto povoljno i kvalitetno za voljeno bice

 

pa mi asocijacije proletese

 

samo to, nista prekonkretno

Link to comment

e, a za koji kurac se ti uvek nadjes da me zaskocis, sta ti je, bre, vise??

 

pa nije to slučajno, naime jako pažljivo pratim tvoje pisanje. imaš jako prepoznatljiv obrazac ponašanja. većinu postova ti odlikuje potuljeno podjebavanje, a kad ti se skrene pažnja na to, poludiš od pravedničkog gneva. 

Link to comment

pa nije to slučajno, naime jako pažljivo pratim tvoje pisanje. imaš jako prepoznatljiv obrazac ponašanja. većinu postova ti odlikuje potuljeno podjebavanje, a kad ti se skrene pažnja na to, poludiš od pravedničkog gneva. 

ala si nasao cime da se bavis :D

 

svaka cast, imponuje mi

 

mozda, nekad, shvatis, ali meni ovo nije stopostotna koncentracija

 

mozda ni dvocifrena

Link to comment

živ bio :) inače, ako već merimo buđelare, slutim da si do sada na baušteli ušparao dovoljno parica da kupiš pola ovog topika. 

Link to comment

ma nista zlonamerno, nego mi palo na pamet odusevljenje sto je, je li, nadjeno nesto povoljno i kvalitetno za voljeno bice

 

pa mi asocijacije proletese

 

samo to, nista prekonkretno

pa i dobrostojeci se valjda raduju kad nadju nesto kvalitetno i po povoljnoj ceni. svasta

Link to comment

@rođeni

 

Ja ne pratim tvoje pisanje, ali te primetim kad upadneš na temu koju pratim, a sad si upao, pročitao 2 najviše 3 posta i odlučio da uletiš. Mislim, nema šanse da si pročitao celu diskusiju jer bi onda shvatio u kom kontekstu je Syme pisao o kevi koja javlja za Yumco farmerke. Meni lično ne smeta, preskrolujem, ali nema šanse da će mi ikad biti jasno šta ti radiš na temi koja te apsolutno ne zanima.

Edited by sailorman
Link to comment

živ bio :) inače, ako već merimo buđelare, slutim da si do sada na baušteli ušparao dovoljno parica da kupiš pola ovog topika. 

eto

 

180 stepeni

 

kad me vec vuces za jezik, u tako sam teskoj situaciji da ceo topik sumnjam da ima tezu

 

no dobro, neko `vako, neko `nako, svako svoj posao

Link to comment

@rođeni

 

Ja ne pratim tvoje pisanje, ali te primetim kad upadneš na temu koju pratim, a sad si upao, pročitao 2 najviše 3 posta i odlučio da uletiš. Mislim, nema šanse da si pročitao celu diskusiju jer bi onda shvatio u kom kontekstu je Syme pisao o kevi koja javlja za Yumco farmerke. Meni lično ne smeta, preskrolujem, ali nema šanse da će mi ikad biti jasno šta ti radiš na temi koja te apsolutno ne zanima.

mozda je bila dijagonala, ali mi mamina briga bila presimpaticna

 

samo to

Link to comment

pa da, a ovo da su ovde svi dobrostojeći i da se sprdaju je nekako samo uletelo u post, tako reći dijagonalno :)

 

kako nekad ne pogrešiš pa napišeš nešto lepo? uvek ispadne neko zavlačenje zguza

Edited by Грешни Василије
Link to comment

mozda je bila dijagonala, ali mi mamina briga bila presimpaticna

 

samo to

pa nije niko ni rekao da je antipaticna, nego ti ucitavas ljudima da se sprdaju necijoj majci zbog jeftinih farmerki. nemas sta da kazes al zato trolujes za trojicu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...