Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

bile komferencije za štanpu, dosta zanimljivih podataka, uglavnom očekivano al sada i potvrđeno:ARSENALKoscielny i Ox sigurno ne igraju prvu utakmicu. Walcott i Cazorla, štos' kaže slight doubts ali skoro sam siguran da će obojica početi. tuiterNešto mi se čini da će i Song otići u ovom prelaznom roku, ko je imao suludu ideju da ga ubaci u tim nek razmisli još jednom..A. VILLAHolman se oporavio od povrede, debitira protiv W.Hama. one to watch.FULHAM-Dempsey definitivno neće igrati prvu utakmicu, a verovatno ni ostale. izvor-Kerim Frei i Philippe Senderos povređeni, ne igraju prvu utakmicu (što znači da će Hughes i Kačaniklić definitivno započeti, ovaj drugi mi je posebno interesantan). opet sa tuitera.MCITYMicah Richards van terena dva meseca, što znači da je Zabaleta siguran (do tada).Tevez jedva čeka da zaigraitd..mrzi me da pišem dalje, koga zanima pronaći će i sam :)

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vidim da je Pogrebnyak hit!
Jebem li ga i kod mene je u postavi, zvucnije ime, bice sigurno prvi izbor, odlicna cena za treceg napadaca, a potencijalno moze da donese lep broj bodova.
Link to comment

isto i kod mene.stavio sam i Petrića, imam špurijus da će se nadavati golova ove sezone.Hazard i Song out, van der Vaart i Yaya Toure in

Link to comment
isto i kod mene.stavio sam i Petrića, imam špurijus da će se nadavati golova ove sezone.Hazard i Song out, van der Vaart i Yaya Toure in
Jbg liverpuldjanjin u meni mi neda da se odreknem Gerrarda ili Suareza da bih nekako ubudzio Petrica, a gledam ga vec danima, izgleda mi ipak da ce Pogrebnjak ostati.
Link to comment

Sklopio sam brutalan tim! Što se mene tiče možete opušteno odmah da mi uručite plaketu, mislim da stvarno nema potrebe da se cimamo sledećih par meseci samo da bi ispoštovali neki protokol....

Edited by bob loblaw
Link to comment

Не бринем пошто ћеш га за десет минута променити у нешто сасвим треће и онда опет за 20 и тако док не пукне сајт. Као и ја, уосталом. :isuse:

Link to comment

Ma kakvi, miran sam ko bubica, tim je sklopljen fantastično i spreman za najviše pohode! A vi vidite šta ćete....

ulazim vam u glavu, igram mind games kao Ferguson evilsmile.gif

Edit - Pa Moćo opro sam vas na Euru jbte...mislim na classicu razume se, miki maus kupove sam džentlmenski prepustio, da dignem moral vama boraniji. :P

Edited by bob loblaw
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...