Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Kakva idiotarija da Van Persie kosta 13, jeste, sigurno ce u Unitedu dati 400 golova i imati 320 asistencija.edit: jebeni CFC, zna li se kako ce njihova odbrana izgledati? Da li je Bane suspendovan?

Edited by Feindouno
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ajte u pogadjalicu, ne zajebavajte! Sramota da igra samo nas sestoro.Ovo mi je sad novi tim...post-190-0-39939800-1345140375_thumb.jpgGledam malo raspored, Svonsi i Noric imaju sasvim solidne utakmice. Vidim ja da cu menjati jos sto puta

Link to comment

A ko pocinje?Na pripremama je rotirao Kejhila, Baneta, Luiza, Terija i Kola.Protiv Sitija Kejhil nije ni ulazio dok je prethodnu igrao citavu... Luiz je odigrao 90 a prije toga odigrao samo pola sata. Ukurac!@ NBG, kapiten ti igra jednu utakmicu a i tu mu je minutaza pod znakom pitanja... iskusno.Imam dva igraca iz tvog tima, to je dobro :lol:

Edited by Feindouno
Link to comment

Mislim da je u CFC Luiz u najgoroj poziciji, tj da ce tesko do minuta osim u slucaju odmaranja startera ili povreda. Recimo da mi Cahil/Terry mirise na centralni tandem sa Banetom na boku. Dolaskom ovog malog iz Marseja ni to vise nece biti tako sigurno. Bice dosta rotiranja u svakom slucaju. Cole je najbolja opcija, cak ce i Terry verujem biti odmaran, vukao je prethodnih sezona i povrede a i godine ga stizu....

Link to comment

Prati li ko podrobije Arsenal, zanima me da li je Arteta definitivno izduvao za startnih 11 dolaskom Kazorle ili ima sanse da se obojica uglave? Drugo, ko je desni bek?

Link to comment

Да ли се мени привиђало или је Сегундо хтео да се пријави? Није ми послао ПМ, а мислим да сам на телефону видео његов пост где пита за место у х2х.Иначе, појаве се људи, питају да ли има места, ја кажем да има, постујем код а онда се они више не појаве ни да провере. Још увек нас је 36, btw.

Link to comment
Prati li ko podrobije Arsenal, zanima me da li je Arteta definitivno izduvao za startnih 11 dolaskom Kazorle ili ima sanse da se obojica uglave? Drugo, ko je desni bek?
meni se cini da ce startni vezni red biti Arteta i Song u sredini i Ox-Chem i Kazorla po krilu... Zervinjo i Vilsir ce puno ulaziti... naravno, puno od povreda zavisi.
Link to comment

Пардон, јавио са Сегундо него ја у овом новом форуму не видим поруке јер ми не скачу у фацу. :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...