Jump to content
IGNORED

Afrika


Feindouno

Recommended Posts

pa to. bio je fazon 'njega Bog cuva' i na kraju eto.mnogo je talicna ova selekcija Burkne Faso, od prve do zadnje utakmice na ovom prvenstvu. posle prvog kola sam ih bio proglasio najlosijom ekipom turnira i svakako nisu igrama ne znam kolko odskocili od tada, al bre oce ih, da ne kazem da imaju jak mojo.

Link to comment
cisto da ilustrujem koji je ovo defanzivni propust, to je recimo ko kad bi Sasa Ilic dao go glavom posle kornera :D
... pa daj, svi znaju ovde ko je Pitroipa, otres'o Zvezdu onomad na najpraznijem™. -_-... i hvala na ovim pbp-ovima i highlightsima koje radiš, ne postižem da gledam, a ovako osećam k'o da jesam. :)
Link to comment

aaa u stvari malo sutra mojo. Burkina Faso su sve svoje utakmice odigrali na ovom Mbombela JSL poljancetu u Nelspruitu koji je bio kriminalan u zadnja 2 kola takmicenja po grupama (bukvalno ko uzorana njiva), a sad su ga kao malo doveli u red pred 1/4 finalne okrsaje.and guess what ? tamo ce da igraju i svoj 5 mec na ACN-u sa Ganom u 1/2 finalu :)

Link to comment
... pa daj, svi znaju ovde ko je Pitroipa, otres'o Zvezdu onomad na najpraznijem™. -_-... i hvala na ovim pbp-ovima i highlightsima koje radiš, ne postižem da gledam, a ovako osećam k'o da jesam. :)
pazi kad sam gledo doticni dvomec, a ni ne secam se da nas je on napunio.njema na cem :)
Link to comment

Delegacija PPPa za dva sata krece nocnim busom iz Joburga za Nelspruit. Nadigla se neka oluja napolju, valjda cemo stici u komadu. Svim srcem uz Burkinu FasoKarte za finale su rasprodate, moracemo da jurimo tapkarose, Fei jel imas ideju gde i kako da ih nadjemo?

Edited by Delija67
Link to comment

Dodjes par sati ranije ispred stadiona i promuvas se malo, pojavice se neko sigurno. Btnj kad smo mi igrali u Nelspruitu ostalo je milion karata a isto su mi pricali za PE.

Link to comment
Sta radite koji kurac vas dvojica u Africi? Otisli bas zbog ovog prvenstva ili sljakate tamo?
Fei bio na Sveckom™ a Delija sad otisao a kojim povodom pojma nemam.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...