Jump to content
IGNORED

Afrika


Feindouno

Recommended Posts

kako mi ide na onu stvar (kurac) ova Gana kojoj vec drugi put u plejof fazi izmisljaju penal da prodje dalje.a u picku lepu materinu...............

Link to comment

fantasticna sansa za Gyana.. sam ispred golmana iskosa i nic.edit: i 100% za Burkinabe odma u sledecem napadu - Nakulma sam ispred golmana i sut nebu pod oblake !

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Ma jok, dace jedan do 60. minuta i onda rutinski 3:0 jer ce se ovi raspasti. Sad cu na poluvremenu da odigram i hendikep -1.5 na Ganu, pored vec uplacenog keca.

Link to comment

koliko gotivim da pustim prenos na nekom jeziku koji ne razumem (francuski included) i odvrnem neku jazz bolestinu..... recimo coltraneov "impressions". africki fudbal je totalna analogija najboljeg avangardnog dzeza sezdesetih i ranih sedamdesetih....

Link to comment

bra'o Gazzo, odlicna analogija ! radi, razvijaj tu intuiciju ! na tome se radi kao i na svemu drugom ! :Dsto se tice kladjenja protiv Burkine Faso, ja to ne bi radio. oni su ubedljivo najtalicnija ekipa na ACN-u dosad, koja je dosad trebala da ispadne jedno 5 puta. ne bi se kladio protiv njih makar dok ne promene stadion na kome igraju koji je ocito bitan za njiov juju.

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...