Jump to content
IGNORED

Afrika


Feindouno

Recommended Posts

Gana opasna zadnjih 15tak min. u 2 minuta Atsu bio sam pred golom (doduse sasvim slucajno, ne iz akcije) i Gyan opet glavom promasio sa 6-7 metara sto je mozda teze promasiti no dati.

Link to comment

burkina je zdravo cao sa snagom, ovo krljanje na kraju je direktna posledica nemogucnosti da stignu ganske kiborgeinace se slazem da gana igra žnoru, ali meni su takvi do jaja, volim timove koji kombinuju destrukciju i konstrukciju, tipa italije 1982 ili intera od pre 3 godinemislim da bi dream combo bio da ih vodi neki težak evil mind tipa murinja, mogli da doguraju jako daleko na WCda ne kazem da bi neko ozbiljniji ovo rutinski priveo kraju

Link to comment

1:1 kraj regularnog dela malo se primirila akcija na terenu zadnjih 10tak min. bio jedan odlican sut sa ivice 16erca za Ganu al bukvalno samo to.Gana sveukupno bolja, ali kazem vam Burkinabe vec 5 mec igraju u Deliblatskoj Pescari pa su maltene ko domaci.@ Midlklasono jeste komotno bilo za crveni, al nemaju oni sta da se zale. dobili su poklon penal protiv Zelenorcana kojim su otisli dalje i sad protiv Burkinabea. sto je mnogo - mnogo je.

Link to comment
burkina je zdravo cao sa snagom, ovo krljanje na kraju je direktna posledica nemogucnosti da stignu ganske kiborgeinace se slazem da gana igra žnoru, ali meni su takvi do jaja, volim timove koji kombinuju destrukciju i konstrukciju, tipa italije 1982 ili intera od pre 3 godine
Gancima je ostala samo jos jedna izmena, a Burkina je prvu izvrsila u nadoknadi vremena, mislim da su daleko od caozdravoa sa snagom.a inace ovo sto Gana igra na ovom prvenstvu je go kurac. trebo si da vidis kako su se provukli protiv Zelenortskih Ostrva. ko god da prodje ovde realno nece da prodje bez 3 kom od razgoropadjene Nigerije.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...