Jump to content
IGNORED

Louie


Lrd

Recommended Posts

Ja sam na kraju prosle sezone imao neko zlokobno predosecanje da ce ova sezona da bude onako bez veze, nikakva, ali ovo je za sada (prvih 6 epizoda) genijalno.  Cak i kad obradi neku ozbiljniju temu, uspe lepo da me nasmeje.  U stvari tu je on i najbolji.  Drago mi je i da su vratili Pamelu, makar samo i na jednu scenu, ona je nevidjeno gotivna glumica, mozda nema neki veliki range of characters, ali ono sto ume da igra, to radi fantasticno (pogledati jedan kult/obskuran film iz kasnih 90ih - Some Girl).

Link to comment
  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    52

  • luba

    19

  • Razzmatazz

    17

  • scab

    12

Top Posters In This Topic

Lui je bog. Meni je teško da se odlučim da li mi je bolji kao komičar ili u seriji koja više skoro da nema veze s komedijom, ali početak četvrte kida. Prevazišao je samog sebe. Od 'So Did the Fat Lady' sam se oporavljala ceo sledeći dan, baš me je pogodila epizoda, mislim da sam uspela istovremeno da se identifikujem i sa Luijem i sa Debeljucom. 

Link to comment

Ja sam na kraju prosle sezone imao neko zlokobno predosecanje da ce ova sezona da bude onako bez veze, nikakva, ali ovo je za sada (prvih 6 epizoda) genijalno.  Cak i kad obradi neku ozbiljniju temu, uspe lepo da me nasmeje.  U stvari tu je on i najbolji.  Drago mi je i da su vratili Pamelu, makar samo i na jednu scenu, ona je nevidjeno gotivna glumica, mozda nema neki veliki range of characters, ali ono sto ume da igra, to radi fantasticno (pogledati jedan kult/obskuran film iz kasnih 90ih - Some Girl).

 

Hvala na preporuci, idem odma' u trafiku :)

 

Lui je bog. Meni je teško da se odlučim da li mi je bolji kao komičar ili u seriji koja više skoro da nema veze s komedijom, ali početak četvrte kida. Prevazišao je samog sebe. Od 'So Did the Fat Lady' sam se oporavljala ceo sledeći dan, baš me je pogodila epizoda, mislim da sam uspela istovremeno da se identifikujem i sa Luijem i sa Debeljucom. 

 

Da, epizoda je razbila.

Link to comment

Kako je uživao u kupovini da napuni poklon-korpu, koja lakoća i neopisiva radost života! Čak i scene sa bratom su kickass aaand relevant to the plot... Razvoj relationshipa ima gotovo scottpilgrimovski™ twist. Hoću još scena kao kada ga bude đubretari!

 

Scena sa violinama. :Hail: ... čista emocija. :wub:

 

 

Još tri epizode se zovu Elevator, pa jedna Pamela, zatim dve In the Woods i za kraj sezone još dve Pamela...

 

Edited by Töölönlahti
Link to comment

Meni je klinka savrsena. Pre svega kao lik, sa sve onim pomalo nadrealnim scenama (recimo kad je spopalo da se dere na slovenackom, ili ovo sa violinom), ali mi je neverovatno i kako dobro glumi.

Link to comment

Ona njegova crna (televizijska) zena sto mu je rodila dva bela (televizijska) deteta je prava bombona, narocito kad joj nesto nije po volji, pa napravi onu ljutitu facu...sooooo cute...

Link to comment

Jeste to kao drama okej i tako to, ali ga ipak više volim kad odvali neku scenu kao komedijaš. Ali ne da je smešna, nego da je apsurdna. Da krene kao scena iz svakodnevnog života sa kojom svi možemo da se poistovetimo i da se završi kao WTF. I da se onda ja poistovetim sa tim WTF krajem.

Link to comment

Ona njegova crna (televizijska) zena sto mu je rodila dva bela (televizijska) deteta je prava bombona, narocito kad joj nesto nije po volji, pa napravi onu ljutitu facu...sooooo cute...

 

 

+milionče

Link to comment

Leb ti jebem, šta je bre ovo?

 

Lujo definitivno treba da snima filmove, kad bi filmovi nešto značili. Pred našim očima je evoluirao u autora višeg reda. Nemam vremena za eksplikaciju, ali razbio je ovo sad, sa ovim ovakvim konceptom.

Link to comment

Jao ovo sa Pamelom u desetoj epizodi... :isuse:

 

Mislim da je glede muško-ženskih odnosa na malim i velikim ekranima ovo new low svih vremena. Stvarno mu skidam kapu, nisam ni slutio da muvanje može ovako grozno da ispadne. Kako mu je rekla, "you don't even rape well"?   :0.6:

Link to comment

Jeste, Maurice Levy je bio odličan. Ja sam se najviše smejao kad je držao konobara za ruku. :lolol:

 

Ali mi je super kako je počeo da liči na čoveka sa Amjom i bio je super tata i sve, i onda se vratio na debila.

 

I stvarno postaje sjajan autor, voleo bih da vidim njegov malo širi dijapazon.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...