Jump to content
IGNORED

Louie


Lrd

Recommended Posts

Trilogija je prilično vrhunac televizije u poslednjih par godina (breaking bad na stranu, ne bih da poredim, niti je za poređenje), pa može da bude nesmešan koliko hoće. :)A nije baš ni da nema smeja u svakoj epizodi...

znam da nisam rekao ništa novo ni pametno, samo sam hteo da se prijavim na temu :)

Edited by bob loblaw
Link to comment
  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    52

  • luba

    19

  • Razzmatazz

    17

  • scab

    12

Top Posters In This Topic

meni je ova bila bolja od trilogije, koja je nekako... pa - hipsterska. suviše se vukla i forma je gušila sadržaj, a sama priča je bila dobra. sav taj neki kul i taj linč, ne znam... iako je i u trilogiji louie = život, ipak mi se više sviđa ovako. ne znam kako bih objasnila taj izostanak svrša za te tri epizode, ali mi je zato ova poslednja bila razgaljujuća i savršena.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

pa ovo ne moze da se vidi... al ima drugi klip, naravno da je hilarijesomiljena scena iz poslednje epizode- Loui objasnjava rukama da trazi reku a kinez pocinje da igra tai chi, sustina svih nerazumevanja i ratova- kulturni relativizam,vristanje od smeha

Edited by ants
Link to comment
  • 1 month later...

jebesga, meni nije najslabiji, vec mi nekako najozbiljniji. zato i rekoh da bi se karlin ponosio. onaj deo sa dejtovima je, ko i uvek, najfeministickiji stejtment od svih feministickih. pa i sa babom i kucetom, takodje. foke isto. ma sve.ali ovo bi moglo da bude spektakl07JPLOUIS-CK2-popup-v2.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...