Jump to content
IGNORED

Louie


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    52

  • luba

    19

  • Razzmatazz

    17

  • scab

    12

Top Posters In This Topic

louie, louie, louie... 

Louis C.K. Will Call You Up to Talk About His Alleged Sexual Misconduct

 

cenim nešto da su garfunkel and oates te "female comedians" koje su morale da učestvuju u njegovoj drkici. 

 

Mnjah. Slabo mi je dosta ovo. Sprečio je svojim telom njih dve da izađu iz njegove sobe dok nije završio s drkanjem, i rekao je ženi "I'm going to fuck you" dirajući je za vrat. Ako je tačno, dajte ga na sud pa neka plati. A ovo da zove žene u svoju hotelsku sobu i posle cirke i duvanja izvadi penis da masturbira, stvarno ne vidim da je to neki misconduct.

 

A sve ovo je ništa bar dok neko ne izađe i javno se požali.

 

Inače, epizoda od prošle nedelje je bila teška za gledanje.

 

Edit: A uvod u Saturday Night Live je bio hilariozan. Užasan, ali hilariozan.

Edited by Lrd
Link to comment

Kako ga napadoše zbog "veličanja pedofilije" u Saturday Night Live, jebote, mislio sam kako je postao advokat svih pedofila. A kad sam pogledao šta je tačno rekao, bilo je "WTF?!".

Link to comment

svideo mi se poslednji louie. trebala mi je jedna epizoda u kojoj nije žrtva koju neku tuče, siluje...

inače, tip koji je radio nešto sa njim mi je pričao o njegovom real-life drkadžijstvu priče koje će otprilike pričati i ovaj vozač.

Link to comment

drogovi mu pojeli mozak...

 

 

 

How did C.K. wind up doing only 8 episodes this season? Well, originally, he wanted to delay season 5 so he could film it in the fall, since shooting previous seasons in winter — particularly the recent crippling New York winters — was wearing him down. Then, the night before FX chief John Landgraf was going to announce the delay, C.K. smoked a lot of marijuana, felt a burst of inspiration for stories he wanted to tell this season, and wrote pages and pages on his computer, breaking out all of what he felt would be an amazing season. He called Landgraf and asked if he could produce on the original schedule; a frustrated Landgraf told him they had already allocated most of his budget to other shows, and the best they could do was a half-season. So C.K. agreed, Landgraf announced that, and in the sober light of day, C.K. finally read what he had written... and it was gibberish. He didn't use a single idea or joke from it in making season 5.
Link to comment

Meni se svidja simbolika u ovoj sezoni.  U prvoj i zadnjoj epizodi sezone Louie se pred kraj epizode nadje u bolnici, ne kao pacijent nego kao neko ko je doveo pacijenta.  U prvoj epizodi tu je zbog rodjenja u zadnjoj zbog smrti.  I u oba slucaja neko mu dodje i kenja kako je on za to kriv. :lolol:

Link to comment
  • 1 year later...
  • 2 months later...

jutros u 10.30 sam saznala da lui nastupa u budimpešti 27.8. imala sam dovoljno razuma da se odmah ne ubijem, ali ništa nije pomoglo: na svakom od mađarskih sajtova za kupovinu karata je pisalo, naravno samo na jebenom mađarskom, da je Elfogyott. izluđuje me što sam znala da dolazi u evropu na turneju, ali je do pre dve nedelje bilo samo po ovim zapadnjačkim zemljama ne može tek tako da se ode. jedna od retkih stvari do kojih mi je stalo i ja moron, ne proveravam svakih pet minuta. 

 

tešim se da to znači da je neviđeno popularan u evropi jer je cela turneja rasprodata, pa da će ponovo da dolazi negde blizu. važno je ostati optimista.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...