Jump to content
IGNORED

Louie


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    52

  • luba

    19

  • Razzmatazz

    17

  • scab

    12

Top Posters In This Topic

Super je i druga. :) Stari Lui, a tu je i Pamela. Baš mi je drago što je odustao od onog tripa iz četvrte sezone da bude hipster drama. Ima i u ovoj drugoj sceni kada počne flešbek sa decom, a Pamela ga prekida, "stani, stani, zvuči dosadno". :lolol:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ne gleda niko više? Opet je počeo da kenja u prošloj epizodi, a Pamela me toliko nervira da vam ne mogu episati.

Mislim, odlična je epizoda, ali je opet drama i opet je društveni angažman i minimalno smeha.

Link to comment

Ne gleda niko više? Opet je počeo da kenja u prošloj epizodi, a Pamela me toliko nervira da vam ne mogu episati.

Mislim, odlična je epizoda, ali je opet drama i opet je društveni angažman i minimalno smeha.

gleda se! 

smešno mi je što sam pre početka epizode srao "jaoj, sad će garant doći neko dete opet da ga prebije, pa će on ćutati i trpeti ili će ga neka cura drkati a on će opet ćutati i trpeti". na kraju ga nije dete prebilo.

inače, meni je bio smešan onaj deo nakon šminkanja, ali mi već malo ide na pišicu vrtenje te iste konstrukcije sve mutavijeg luija koji trpi život i saginje glavu.

zapravo sam ga zdušno branio kako mu nije padao kvalitet dok nisam nedavno ponovo pogledao neku staru troepizodu (onaj late show) i video koliko je ono smešnije bilo.

Link to comment

Dobro, ali ova epizoda je valjda bila druga strana one kad je on silovao Pamelu, pa sad ona njega. To je valjda nešto, ne znam ni ja šta. Ali, da je manje smešno, jeste.

 

Inače, ona trodelna o Late Nightu je remek-delo televizije, često joj se vraćam.

Link to comment

Misliš, ono njegovo silovanje i nije bilo silovanje. Sa druge strane, on je izvukao deblji kraj. Bukvalno.

 

Ne znam šta je bilo na kraju jer se ne razumem i silovateljologiju i tviter praćenje televizije. Rahmetli Sime bi nam to objasnio i potkrepio random linkovima.

Ali, jeste izvukao deblji kraj jer em je prebijen, em silovan, em dodatno ponižen, em šutnut, em nema dostojanstva.

Link to comment

kakvi ste balkanci. ova je bila apsolutno savrsena, kao i sve uostalom sto lui uradi.

 

ali koliko sam se ga samo razumela u patnji sa onom folirantskom mladkinjom prodavacicom serpi.

Link to comment

kakvi ste balkanci. ova je bila apsolutno savrsena, kao i sve uostalom sto lui uradi.

 

ali koliko sam se ga samo razumela u patnji sa onom folirantskom mladkinjom prodavacicom serpi.

 

Nisam rekao da je loše, samo da nije smešno. :(

Link to comment

da, mnogi (posebno muski) tupe da vise nije smesno. pa i nije, tuzno je, ali to i jeste najlepse kod luija, sto ti tuzno ispadne negde smesno ako priznas sebi neke stvari. ne mogu sad da razradjujem, (hocu jednog dana jer sam se vec svadjala oko toga), previse su mi odvratni mladi i intenzivo ih mrzim upravo. moze mi se.

Link to comment

To je i meni skorašnje otkrovenje. Do juče sam se osećao kao da sam sa faksa sveže ubrana ruža, a danas mi x stvari današnje "omladine" alpiniše po đoki. Još sam pomislio da sam lagano depresivan, jer sam bio u teškom ubeđenju da sve lagano ide ukurac - ideali, prava, napredak i sve druge civilizacijske tekovine propadaju kao stari parizer, nema autoriteta, klinci neće ništa da uče jer sve mogu da saznaju preko smartfona, svaka budala izjednačuje pravo na svoje mišljenje sa činjenicama... jebo nas internet, znao sam da će nam to biti kraj. Zabole me patka kakav ekran će imati sledeći Samsung ili aJfon. Sad vidim da nisam depresivan, nego mator. Jeeeeeej!  :s_d:

 

 

 

 

zgewgY6.jpg?1

 

 

 

 

A sad nazad na takođe omatorelog Luija...

Link to comment

To je i meni skorašnje otkrovenje. Do juče sam se osećao kao da sam sa faksa sveže ubrana ruža, a danas mi x stvari današnje "omladine" alpiniše po đoki. Još sam pomislio da sam lagano depresivan, jer sam bio u teškom ubeđenju da sve lagano ide ukurac - ideali, prava, napredak i sve druge civilizacijske tekovine propadaju kao stari parizer, nema autoriteta, klinci neće ništa da uče jer sve mogu da saznaju preko smartfona, svaka budala izjednačuje pravo na svoje mišljenje sa činjenicama... jebo nas internet, znao sam da će nam to biti kraj. Zabole me patka kakav ekran će imati sledeći Samsung ili aJfon. Sad vidim da nisam depresivan, nego mator. Jeeeeeej!  :s_d:

 

 

 

 

zgewgY6.jpg?1

 

 

 

 

A sad nazad na takođe omatorelog Luija...

 

Mnogo su ti sitna ta slova, bre. U moje vreme su bila krupnija i mogao si normalno da čitaš, a ovi današnji forumi...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...