Jump to content
IGNORED

Louie


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    52

  • luba

    19

  • Razzmatazz

    17

  • scab

    12

Top Posters In This Topic

Ja teo te obradujem.

 

Fenomenalne su i treća i četvrta. Ona priča o debelim devojkama me ostavila bez teksta. Ja sam naravno onaj real stud koji uvek flirt back, ali treba to da zna i ostali muški plebs.

Link to comment

Super je Louie, mislim da mu je ovo i najbolji pocetak sezone do sada. Ne znam kako vama, ali meni je on kao komicar prosek (jeste, rekao sam to :misko:), mozda sam premlad da mu budem publika, mozda mi samo njegov stil humora ne lezi previse, mozda je neka kombinacija to dvoje, tek - u serijskom formatu mi je mnogo gledljiviji.

Edited by Calavera
Link to comment

Lui više ne leči depru i melanholiju, sad izaziva nostalgiju i tera na introspekciju.

 

Fenomenalno sve to radi, ali nisam navikao da proizvodi takav efekat.

Edited by Lrd
Link to comment

Nisam se nadao onakvoj reakciji oko Mađarice. Nekako mi je taj deo bio suviše ljudski i realan, čak i za njega.

 

Ali zato sam se skroz poistovetio sa ulogom roditelja devojčice u školi   :isuse:

Link to comment

Malo slabije dve epizode nego prethodne, proslog puta razbili djubretari i debeljuca.

Mada, opet, dobre dve epizode, meni susret sa Pamelom bio najbolji. To je to, tacno u dlaku.

Link to comment

Meni su obe epizode bile fantastične, samo mi je neobično što nisu bile ni malo smešne. Ovo je nekakva drama bez elemenata komedije.

 

Pa bilo je toga i ranije koliko se secam, Louie se uvek vise interesovao za eksperimentisanje pri pravljenju serije umesto na sam sadrzaj. Iskreno, ne bi me cudilo da u nekoj od sledecih epizoda bas predje na tamnu stranu i teske teme.

Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...