Jump to content
IGNORED

Tour de France 2012


malkin

Pobednik TdF 2012  

33 members have voted

  1. 1. TdF 2012 osvojiće:

    • Janez Brajkovič
    • Cadel Evans
    • Robert Gesink
    • Ryder Hesjedal
    • Levi Leipheimer
    • Tony Martin
    • Denis Menchov
    • Vincenzo Nibali
    • Samuel Sanchez
    • Frank Schleck
    • Jurgen Van den Broeck
      0
    • Alejandro Valverde
    • Bradley Wiggins
    • Juan Jose Cobo
      0


Recommended Posts

apropo shleckovih ja cuh jos ranije da se sprema u nemackoj novi tim i da su oni tu vidjeni (nista konkretno, samo spekulacija), u ch se isto tako radi na novom timu koji bi izmedju ostalog skupio svajcarske vozace i tu se naravno i cancellara pominje.

Link to comment
  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    191

  • gervasius twinkleminkleson

    103

  • freakns

    47

  • Garnirung

    36

Nibali, Brajković i Kreuziger je previše lidera za jedan tim, a ne još Schleckovi. Bolje bi bilo da se Astana koncentriše na dovođenje još pomagača, jer jedan Kišerlovski nije dovoljan. Prilično pogrešno ulažu u Astani.Inače, ovaj TdF je potvrdio nekoliko odličnih vozača koji mogu da budu sjajni pomagači. Richie Porte se prilično dokazao kao sposoban timski vozač. CA Sorensen takođe pokazuje sposobnost da bude odličan timski vozač na brdskim etapama, pogotovo što je tempaš, a ne vozač koji skače. Kao i Kišerlovski koga sam gore pomenuo. Prilično su se dokazali vožnjom na ovom TdF. Krivo mi je, ali mi se čini da Taaramae ne može biti bolji od pomagača i da za njega nije GC takmičenje. Možda prerano sudim, ali zaista mi ne deluje kao neko ko može da izdrži ni jednu trku dužu od 7 dana. Očekivao sam korak više, a on je išao korak nazad.Nerz deluje zanimljivo, ali ga treba još pratiti. Ima mentalitet, a da li će to nadograditi mora se još videti.

Link to comment

Po tim nekim vijestima sto sam citao, Kreuziger svakako ide iz Astane, a ako dodju Shleckovi vjerovatno i Brajkovic. Naravno, nista od toga josh nije zvanicno [osim za Nibalija, to mislim da jeste], tako da ko zna sta ce tu bit.

Link to comment

Izgleda da se opako spremio za Olimpijadu. Tek juče saznah da je 2008. bio jedini od UK biciklista koji nije uzeo olimpijsku medalju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...