Jump to content
IGNORED

Tour de France 2012


malkin

Pobednik TdF 2012  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

to im i jeste jedina sansa, ali nekako sumnjam da ce iko povuci na prvom brdu... takodje, morali bi i Nibali i Evans i mozda i van den broeck da povuku da bi sky krenuo da ih prati... ako krene samo jedan, pustice ga i pojesti to na kraju... videcemo. i ja se nadam napadu, ali nekako mi se cini da je izvesnija ziheraska varijanta...

Link to comment
  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    191

  • gervasius twinkleminkleson

    103

  • freakns

    47

  • Garnirung

    36

ali nekako mi se cini da je izvesnija ziheraska varijanta...
meni se cini da jednostavno nemaju noge za vise od ovoga sto smo vec videli..
Link to comment
a jel neko sipo eksere ovuda, svima puca guma jbt
izgleda da si u pravu :isuse: sad sam cuo da su do sada nasli 28 pribadaca ili tako nekog sranja, razbacanog po vrhu
Link to comment

:DJosh ce mi postat simpatican.Nisam gledao danasnju etapu, ali zato sad pogledah Tour Of Poland. Kako je Moser u zadnjih 10 metara obisao Henaoa :Hail:

Link to comment

Sky zasluzuje svaki respect... ne mogu da ih gotivim, ali i Wiggins radi kada zatreba, cekali su Evansa danas... kontrolisu trku u potpunosti, i rade to dzentlmenski.sto se trke tice, jbg, nazalost danasnja etapa je oznacila kraj ovogodisnjeg trkanja. u sredu sledi monstrum, ali nedovoljno da se utice na prvo mesto. Nibalijevih 2:20 i Evansovih 3:20 uz jos jedan hronometar ne mogu se nadoknaditi na jednoj etapi, ma kako ona bila jaka. a zaista je etapa u sredu pravi biser(a ja sam na putu bas tada... nevera :( ) Abisquie sa strme strane, pa vec standardni combo Tourmalet/Aspin i na kraju Peyresourde, a cilj ide nakon uzasno strmog spustanadam se da ce Malkin imati vremena da podobnije opise ovu etapu kada dodje vreme jer iako mislim da je Wiggins nedodirljiv, ako postoji sansa da igde pukne, onda je to ova etapa :)

Link to comment
:isuse: ne smem ni da kazem sta mislim, jebace me teacher... btw, to na sta su ga navatali ima samo dve poznate upotrebe. jedna je da se poveca i poboljsa pisanje, druga je da blokira doping... jedva cekam da cujem kako Frank nije mogao da se ispisa, pa mu je doktor pripisao
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...