Jump to content
IGNORED

Tour de France 2012


malkin

Pobednik TdF 2012  

33 members have voted

  1. 1. TdF 2012 osvojiće:

    • Janez Brajkovič
    • Cadel Evans
    • Robert Gesink
    • Ryder Hesjedal
    • Levi Leipheimer
    • Tony Martin
    • Denis Menchov
    • Vincenzo Nibali
    • Samuel Sanchez
    • Frank Schleck
    • Jurgen Van den Broeck
      0
    • Alejandro Valverde
    • Bradley Wiggins
    • Juan Jose Cobo
      0


Recommended Posts

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    191

  • gervasius twinkleminkleson

    103

  • freakns

    47

  • Garnirung

    36

tesko da ih ceka nesto sto nece moci da kontrolisu. cak mislim da frum moze da ostavi nibalija iza sebe na kraju dok ce vigins da se doslepa zajedno sa italijanom.

Link to comment
tesko da ih ceka nesto sto nece moci da kontrolisu. cak mislim da frum moze da ostavi nibalija iza sebe na kraju dok ce vigins da se doslepa zajedno sa italijanom.
spust ne mogu da kontrolisu... a Froomu nece dati Sky da se odvaja od Wigginsa... voleo bih da Nibali nagazi na spustu sa Balesa, pa da vidimo na Peyragudesu koliko su Froom i Wiggins jaki
Link to comment
Bice dobra etapa. Gospodski je odustao od bega i pruzio sansu beguncima za pobedu, ali je i nagovestio skaju sta ih ceka na Por d Balu.
valverde mu je gospodski objasnio da nema sta da trazi sa njima, pogotovo ako misli da se slepa, barem sam ja tak shvatio njihovu konverzaciju/gestikulaciju ;) konacno ubodoh begunce :popstosekrsti: Edited by Takanohana
Link to comment

Ne vidim šta su se preračunali. Oni moraju da imaju dva vozača na tempu na poslednjem brdu da bi lansirali Nibalija. Nerzu je Valverde uzeo 30' na brdu, premalo, jer sa malo jačim tempom, Valverde će pasti. Valverde isključivo zavisi od toga da li će biti jak tempo na poslednjem brdu.

Link to comment

Valverde se čitavu trku čuvao za ovo. Nije potrošio mnogo snage u bijegu i ne vidim kako može da izgubi dva i po minuta na brdu koje i nije toliko teško.

Link to comment

ja se nadam da ce izdrzati, ali da nije trosio mnogo snage i nije bas tacno. radio je dosta u grupi, trebalo mu je snage da stigne costu, vozi sam... i ako krrene napad nibalija ili nekog drugog pa se tempo mnogo pojaca, mogu brzo da se istope tih dvaipo min.

Link to comment

Nibali, cini mi se, ne razmislja vise o pobjedi na Touru, vec hoce samo ovu etapu. Zato drze bijeg konstantno na nesto preko 2 minuta, imaju sve pod kontrolom. Sto se tice Nibalijevog bijega, ja sam imao utisak da nije ni htjeo da pobjegne, vec se samo na spustu malo odvojio od grupe.

Link to comment
Valverde se čitavu trku čuvao za ovo. Nije potrošio mnogo snage u bijegu i ne vidim kako može da izgubi dva i po minuta na brdu koje i nije toliko teško.
Jeste se čuvao, ali je prilično slab ceo TdF i to može biti indikator, zaista zavisi od tempa glavne grupe. Očekujem i da Nibali i van der Broeck napadaju.
Link to comment
Nibali, cini mi se, ne razmislja vise o pobjedi na Touru, vec hoce samo ovu etapu.
Nisam siguran da je ikad i razmišljao o pobedi. Najveća slabost ovog Toura je što su samo dva vozača došla na Tour sa ciljem da ga osvoje.
Link to comment

Pa dobro, on je jedini koji je pokusavao da napadne prvo mjesto u brdima, ukljucujuci i jucerasnju etapu, ako izuzmemo onaj ocajnicki pokusaj Evansa prije par etapa. Ali jbg, nije imao snage.Najveca slabost ovog Toura je ruta. Previse ITT, premalo pravih brda.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Jbg, juče je bilo brdo pravih brda i opet ćorak. Evans nije u formi, Nibali je svestan da ne može da dobije Viginsa i bitan mu je podijum, ostali tek nisu ta klasa. Ne verujem da npr juče Šlek ne bi napao, verovatno već na Aspenu, ako ne čak i na Turmaleu. O Kontadoru da ne pričam - on napada i na brdima druge kategorije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...