Jump to content
IGNORED

Filmovi koje volite ali se stidite da to priznate


korindjar

Recommended Posts

pa neki od nas gledaju filmove da se zabave, a ne da upisuju glumce u tefter. ali zasto sada ja trolujem temu?
ti bi mogao ovde priznati da ti se dopala troja. osim tebe znam samo jos jednog coveka koji tvrdi da je taj film dobar.
Link to comment
  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    40

  • kim_philby

    37

  • Аврам Гојић

    16

  • Ajant23

    14

nego volim sve od camerona ukljucujuci i titanik (na kome sam pustio i tesku musku suzu).
Okej, razumem da je Titanik prezren u izvesnim krugovima, ali je opšte prihvaćen kao veliki film, baš kao što je i Kameron nesumnjivo veliki reditelj, tako da ne znam da li da ti uvažim priznanje. Tražimo nešto što je skoro universally despised.Edit: Dodajem, uživanje na ironičnom nivou se ne računa. Dakle, nikakvi Plan 9's from Outer Space, i slično. Prosto plain bad movies, ili oni koji se tako percipiraju, ne "so bad that it's actually good" variety. Edited by Syme
Link to comment

gledao jedno 2-3 puta...ima kvalitetnog seksija, svidja mi se dinamika sukoba izmedju plesacica, kasting mi je zanimljiv i volim Djinu Gerson uvek da vidim, tako da, eto...

Link to comment
showgirls je dobar film odlicnog reditelja!
+1ona scena sa rasutim perlama je izmislila reziju za pola Holivuda Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
pa young guns je los film jednostavno.evo volim i robin hood, prince of thieves. od toga je tesko ici nize, zar ne?
mozda je los ali ga v-o-l-e l-j-u-d-i, aman :lol: e robin hood je vec dobar izbor, nije lose, nije lose
Link to comment

Kim Filbi!!Kakav bre Syme, kakvi bakraci. Ovaj okaci FPJuniora i kaze sramota me a Precednik precednistva centralnog komiteta teletualaca ga doceka na volej sa sramljenjem na (realno) slabiji film francuskog srednjeg talasa. Neko bi to nazvao pozom ali ja znam da Kima realno boli otaljan sarferski posao i krajnje neodgovoran Gaffer, Best Boy i Dolly Grip u tom filmu!

Link to comment
Kim Filbi!!Kakav bre Syme, kakvi bakraci. Ovaj okaci FPJuniora i kaze sramota me a Precednik precednistva centralnog komiteta teletualaca ga doceka na volej sa sramljenjem na (realno) slabiji film francuskog srednjeg talasa. Neko bi to nazvao pozom ali ja znam da Kima realno boli otaljan sarferski posao i krajnje neodgovoran Gaffer, Best Boy i Dolly Grip u tom filmu!
mene su ljudi pljuvali zbog tog filma, sta da radim. a tebi bi se dopao. plavusa koja glumi lukreciju je prilicno slatka.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...