Jump to content
IGNORED

Filmovi koje volite ali se stidite da to priznate


korindjar

Recommended Posts

showgirls :isuse:
sta bre, meni super film :) volim i Coyote Ugly.cek, zar nije bilo ove sramne teme i ranije¿moji romanticni filmovi:- You've Got Mail - Notting Hill- Sliding Doors- The Holiday... znam jos, sad nesto nisam u formi (Irejzere, brani me¡)
Link to comment
  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    40

  • kim_philby

    37

  • Аврам Гојић

    16

  • Ajant23

    14

ti uopste ne razumes koncept topica jbt :lol: u kom svetu je Young Guns universally despised?ja ovde suvereno vladam, jer sam riznica filmskog neukusa.recimo:MV5BMTU0NzQ2NjAzNV5BMl5BanBnXkFtZTcwNDY3MTAwMQ@@._V1._SY317_CR2,0,214,317_.jpg
Baš sam to hteo da primetim! Ču - Young Guns universally despised... Pa Bon Jovi pravio muziku! How can you hate that! (Okej, ovvo je možda za drugu temu - muzika koju volim, a svi ostali je mrze :))Pink Cadillac je definitivno mnogo bliže meti, mada Klint je 1 legenda, pa uvek možeš da se vadiš na to ("Mogu Klinta da gledam i u
, takva je to faca!"). Ja mislim na filmove za koje nema olakšavajućih okolnosti, kad priznate da vam se sviđaju, nema ničeg što biste mogli da kažete a da vas opravda u očima drugih. (Naravno, ja uvek imam neku "sviđističku" teoriju, ali to je obično samo dodatni razlog za zajebanciju :( ) Edited by Syme
Link to comment
sta bre, meni super film :) volim i Coyote Ugly.cek, zar nije bilo ove sramne teme i ranije¿moji romanticni filmovi:- You've Got Mail - Notting Hill- Sliding Doors- The Holiday... znam jos, sad nesto nisam u formi (Irejzere, brani me¡)
a ovaj? cisto da vidim da li sam savladao smisao igre.http://www.youtube.com/watch?v=G8ZHyJoKYnM
Link to comment

uh....sledi moje najteze priznanje. ovaj film za mene nije guilty pleasure, nego nesto sto je trebalo da bude banalna komedija a pretvorilo se, nekom cudnom magijom, u felinijevski vatromet naravi. ja se uopste ne zezam, zaista volim ovaj film.sklonicu ga u spoiler

sekula-i-njegove-zene.jpg

edit: Kime, e ta ti valja, a ne francuski srednji talas.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
uh....sledi moje najteze priznanje. ovaj film za mene nije guilty pleasure, nego nesto sto je trebalo da bude banalna komedija a pretvorilo se, nekom cudnom magijom, u felinijevski vatromet naravi. ja se uopste ne zezam, zaista volim ovaj film.sklonicu ga u spoiler

sekula-i-njegove-zene.jpg

edit: Kime, e ta ti valja, a ne francuski srednji talas.

prepoznajes se u protagonisti?
Link to comment
sta bre, meni super film :) volim i Coyote Ugly.cek, zar nije bilo ove sramne teme i ranije¿moji romanticni filmovi:- You've Got Mail - Notting Hill- Sliding Doors- The Holiday... znam jos, sad nesto nisam u formi (Irejzere, brani me¡)
Potpisujem sve, s tim što ja mislim da su to realno dobri filmovi. Holiday je izuzetno promišljen i pametan omaž screwball komedijama i uopšte ljubavno pismo filmu kao takvom i njegovoj sposobnosti da nam pomogne u živtonim problemima (seti se scene u kojoj Eli Valah kao matori scenarista razrešava Vinsletkine ljubavne probleme, a ona mu kaže: "Arthur, I've been going to a therapist for three years and she's never explained anything to me that well. That was brilliant. Brutal, but brilliant"). Sliding Doors je remek-delce, bez preterivanja (a i Gvinet :wub: ). Notting Hill bi možda mogao da se ubaci u ovu kategoriju, ali gledao sam ga baš pre neki dan ponovo na TV1000 i to je mnogo pametniji film nego što mi se ranije činilo (sa sve referencama na Henrija Džejmsa). Možda je "You've got Mail" najbliže ovoj kategoriji.
Link to comment
sta radis veceras?¿
Jes, pa da dođem a onda se ispostavi da si ti zapravo vlasnik konkurentskog lanca knjižara koji pokušava da uništi moj mali porodični biznis! (Tadiću, pomagaj!) Edited by Syme
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...