Jump to content
IGNORED

Filmovi koje volite ali se stidite da to priznate


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    40

  • kim_philby

    37

  • Аврам Гојић

    16

  • Ajant23

    14

inače roki je dobio oskara pored taxi drivera
Pa, upravo... Pogledaj i po Oskarima kakav pad kvaliteta najavljuju... Za to su guilty, a inače su često pleasure za gledanje, iako bi čovek trebalo da oseća negodovanje zbog toga što ti filmovi donose generalni pad kvaliteta i kraj jednog od dva najbolja perioda američkog filma...Inače, u čemu je igra sa ovom inverzijom u naslovu? Tek sam je sada primetio i odmah pomislio da nas sve ovo vreme navodiš na krivično delo trolovanja, ali vidim da je net pun sintagme "gulity pleasures" i da je koriste u istom značenju kao i kanonizovano "guilty pleasures"... Zbog ovog poslednjeg sam odbacio mogućnost da to znači i "guliti zadovoljstva" zato što, kada se net svede na naš jezik, ovaj topik je jedini primer. Ali, nisam siguran :huh:
Link to comment
pa to jeboga, il neko ne kuzi sta su gp, il smo mi lejm
mi smo lejm.jedini pravi gp za koji znam je grbavi cupavac, o nekom grbavcu koji zivi u zvoniku nekog tornja u studentskom gradu pa se zaljubi u neku ligali blond, i nesto bude super na kraju, ne smuvaju se, ali mu ona pomogne da izadje iz klozeta. samo ne mogu da setim, za sve pare sveta, kako se zove na engleskom film.
Link to comment

Ma, sama suština gp meni su ona dva koja sam naveo: Nebo nad Berlinom i Evropa... Kao klinac sam stvarno uživao u tome, a osećao da je problem u meni, da mi pogled mora više prepoznavati da to nije tako veliko koliko se predstavlja da je...

Link to comment

e ovo ne mozh biti gp;

Uopšte bilo koji film sa Brusom Kembelom.
udaj se za mene Hail.gif Dead by Dawn mi je najomiljenitiji horor od svih najomiljenitijih horora mewdzu najomiljenitijim hororima evr
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...