Jump to content
IGNORED

Filmovi koje volite ali se stidite da to priznate


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    40

  • kim_philby

    37

  • Аврам Гојић

    16

  • Ajant23

    14

Jbg, zajebane propozicije, sve je negde na ivici! Ja cu da napisem neke koji mi instant padnu napamet, ali sad da l' su u skladu sa pravilima, to nek sudija proceni.Ovaj sam stavio onomad na guilty pleasures, ali ajd da ga ponovim, pravo da vam kazem ni ne znam opste misjenje o njemu, na imdbu i ne stoji lose, a opet ja sve nesto imam osecaj da ne prolazi dobro kod sirokih narodnih masa, no ja ga volim i uzivam svaki put kad uhvatim na tv, tj. kad mi dune pa pustim na kompu. Vrati mi osecaj teenage angst-a koji s godinama nestaje lagano.Pump Up the Volume220px-Pump_Up_The_Volume.jpgOpet mozda problematican, jer ne znam general opinion masa, izlizao sam traku gledaju ci ga kad sam bio klinac.Above the Law200861.1010.A.jpgVolim i osporavani nastavak The Fugitive, US Marshals! us_marshals_1998.jpgJbg, Tomi Li Dzons i Robert Dauni Dzunior, a i ostatak ekipe dobar.

Link to comment
Jbg, zajebane propozicije, sve je negde na ivici!
Jeste! To ga valjda i čini zabavnim! Mislim da tera na odbranu kontoverznog mišljenja, a ponekad na kraju i sam shvatiš da si se prevario.
Ja cu da napisem neke koji mi instant padnu napamet, ali sad da l' su u skladu sa pravilima, to nek sudija proceni.
Narod je sudija. :) Inače za Pump Up the Volume prvi put čujem! :blush: Fugitive je zakon, ali koliko znam, oko toga postoji vrlo general consensus (top critics na Rottenu mu daju 100%, you can't get more general than that :)) Above the law nisam gledao, Sigal mi je uvek bio bljak.Edit: Ali sad si me zbog Slejtera podsetio na ovaj film:kuffs_cover.jpgPo mom mišljenju odličan, a Rotten mu daje samo bednih 25% Edited by Syme
Link to comment
Jeste! To ga valjda i čini zabavnim! Mislim da tera na odbranu kontoverznog mišljenja, a ponekad na kraju i sam shvatiš da si se prevario.
Da, ali ako je ljubav u pitanju tu ratio ne pomaze :D
Inače za Pump Up the Volume prvi put čujem! :blush:
Meni ga je otkrio TV1000 pre nekih pet godina recimo, film ima zanimljivu atmosferu, dobar soundtrack i jednu slatkicu koja se prvi put pojavila bas u tom filmu: Samantha-Mathis-Pump_l.jpg
Fugitive je zakon, ali koliko znam, oko toga postoji vrlo general consensus (top critics na Rottenu mu daju 100%, you can't get more general than that :))
Fugitive jeste zakon, valjda se zato tako lako i pljuje po nastavku. :D
Above the law nisam gledao, Sigal mi je uvek bio bljak.
Meni je to jedini Sigalov film koji mogu da gledam (dobro naravno i Machete, ali tu je samo sporedna uloga). To mu je prvi film, bio je mrsav tu i svidjalo mi se sto takav, golim rukama, lema sve redom. A i sama radnja filma nije nezanimljiva.Kad smo vec pomenuli nastavke, da kazem da mnogo volim Die Hard: with a Vengeance, iliti Die Hard 3. Rezirao ga je Mektirnan, prakticno je direktan nastavak prvog dela i jedino taj nastavak i priznajem :D Volim ga maltene skoro koliko i prvi deo, a za njega znam da nije bas omiljen u siroj javnosti.Neko je pomenuo Tango&Cash. Potpisujem. Uspomene na detinjstvo. Dodajem prici i Assassins. Braca Wachowski scenario, Richard Donner rezirao, ali nije omiljen cini mi se. Meni je super, volim kad ga uhvatim na TV i uvek odgledam do kraja. Kraj mu jeste bezveze, ali izdrzi se.
Link to comment
Meni ga je otkrio TV1000 pre nekih pet godina recimo, film ima zanimljivu atmosferu, dobar soundtrack i jednu slatkicu koja se prvi put pojavila bas u tom filmu: Samantha-Mathis-Pump_l.jpg
Samantha Mathis! Ona bi mogla i kao That girl!Htedoh da stavimJack&Sarah, ali onda videh da razbija na Rottenu, pa mu očigledno ovde nije mesto :)Tek sad sam shvatio da misliš na nastavak Fugitive-a. Da, i meni je bio dobar. Ne kao original, ali defintivno dobar.
Link to comment
4332.jpgpo motivima priča Milorada Pavića, molim lepo -_- Unutar opusa pojedinih autora sećam se da su kritičari bezveze kenjali za Eyes Wide Shut a isto tako omalovažili Hedsucker ProxyI dva kao loša što mi legla na prvo gledanje.220px-One_night_at_mccools.jpg220px-SnakeEyesPoster.jpgna onom rottenu 33% i 39%, nemaju pojma, meni je Nikolas Kejđ skroz car
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...