Jump to content
IGNORED

Filmovi koje volite ali se stidite da to priznate


korindjar

Recommended Posts

a Scary Movie je bio much beloved blockbuster.
Ali ga sad svi preziru! Mozda sam i ja nekad, ali jednom kad odgledas 1 Disaster Movie shvatis koliko si bio u zabludi...
Link to comment
  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    40

  • kim_philby

    37

  • Аврам Гојић

    16

  • Ajant23

    14

Ali ga sad svi preziru! Mozda sam i ja nekad, ali jednom kad odgledas 1 Disaster Movie shvatis koliko si bio u zabludi...
Meni je Scary Movie oduvek bio negledljivi treš, ali ljudi ga voleli, u to nema sumnje. Najgori je ipak Epic Movie. Bilo me sramota što postojim.Inače, @kim, nije fora da se prosto jedan žanr (chick-flicks) proglasi sramnim za nas prave muškarce, pa onda da naređamo sve chick-flickove koje volimo. Mislim, jasno je da postoje odlični chick-flickovi koji su prošli dobro i svima se sviđaju (Sleepless in Seatle kao očigledan primer), i to sa dobrim razlozima. Forget Paris je duhovit mali film. Naravno, među chick-flickovima ima puno primera.
Link to comment
Meni je Scary Movie oduvek bio negledljivi treš, ali ljudi ga voleli, u to nema sumnje. Najgori je ipak Epic Movie. Bilo me sramota što postojim.Inače, @kim, nije fora da se prosto jedan žanr (chick-flicks) proglasi sramnim za nas prave muškarce, pa onda da naređamo sve chick-flickove koje volimo. Mislim, jasno je da postoje odlični chick-flickovi koji su prošli dobro i svima se sviđaju (Sleepless in Seatle kao očigledan primer), i to sa dobrim razlozima. Forget Paris je duhovit mali film. Naravno, među chick-flickovima ima puno primera.
pa cekaj ima odlicnih chick flickova. na primer filmovi jane campion & francois ozona :Pedit: btw, da naravno da si u pravu ali moguce da ja i dalje ne razumem temu topica. sta trazimo apsolutno smece a ne samo 'filmove male do nikakve umetnicke vrednosti'? npr. ja sam u zivotu izasao samo sa dva filma: 'optimisti' gorana paskaljevica i 'ljubav i drugi zlocini' stefana arsenijevica. a arsenijevicev film sam cak posle ponovo pogledao. Edited by kim_philby
Link to comment

Evo još jednog primera, devet posto na Rotten-u i svi koje znam se slažu da je treš, a ja iskreno ne mogu da razumem zašto:Eye%20Of%20The%20Beholder.jpgSećam se i kad sam ga prvi put gledao - bio na Pinku u neke kasnonoćne sate i ja ga odgledao u jednom dahu. Oduševio me potpuno, Džadova i MekGregor imaju neku super hemiju, i film je vrlo hičkokovski, i ima strašno potresan kraj. Tek posle sam saznao da je universally despised, ni danas ne razumem zašto.

Edited by Syme
Link to comment
pa cekaj ima odlicnih chick flickova. na primer filmovi jane campion & francois ozona :Pedit: btw, da naravno da si u pravu ali moguce da ja i dalje ne razumem temu topica. sta trazimo apsolutno smece a ne samo 'filmove male do nikakve umetnicke vrednosti'?
Pa ne, nego filmove koje ti smatraš odličnim (ili barem jako uspelim), a svi ostali vrlo, vrlo lošim. Either you are wrong, or the world is wrong, trećeg nema. (Pogledaj prethodni primer da vidiš na šta mislim) Edited by Syme
Link to comment

da li se racuna ovo: drzim da je bakshijeva ekranizacija gospodara prstenova u svakom pogledu supriornija u odnosu na ono kenjanje debelog po izvorniku?lotr-poster.jpgeto jedan ima 5.9 na imdbu a drugi 8.8? znaci u manjini sam.

Edited by kim_philby
Link to comment
sa time sto si rekao slaze se vecina fanova, tako da ne znam sta da ti kazem
Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
sa time sto si rekao slaze se vecina fanova, tako da ne znam sta da ti kazem
argh! pa i pravi fanovi su manjina. zar ne?ne mogu. hteo sam postovati waterworld ali ja taj film ne smatram ni uspelim ni dobrim vec samo netakolosimkakogaocenjuju tako da bih lagao.a da li se ovo racuna?battle_beyond_stars_poster_04.jpg
Link to comment
argh! pa i pravi fanovi su manjina. zar ne?ne mogu. hteo sam postovati waterworld ali ja taj film ne smatram ni uspelim ni dobrim vec samo netakolosimkakogaocenjuju tako da bih lagao.a da li se ovo racuna?battle_beyond_stars_poster_04.jpg
Zavisi, vrlo je blizu "so bad that it's good" kategoriji, zavisi kako ga ti doživljavaš. Ako Daboviću Sekula nije guilty pleasure, nego srpski felini, onda se priznaje. Isto veži za tebe i za ovaj film.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...