Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

STB saznaje da je Zandarmerija pretukla Andreja Vucica i njegovo obezbedjenje

EDIT: Spor sam

Edited by Milosh76

  • Replies 8k
  • Views 674.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

Сигурно је леп догађај шетати предвођен Синишом Малим, Чедом, Кирбијем, итд, пустим улицама града окружен борним колима. Мени је то карикатура, ал добро 

 

 

 

Ал ево биће фајта у три парада ће експресно бити заборављена

Edited by kapetanm

 

@Palchica: koji prajd? Ja vidim sto hiljada policajaca i grupu gradjana koja ce da prodje od tacke A do tacke B uz blagoslov istog coveka koji je par godina ranije svoje pse pujdao bas na te gradjane.

 

Ako ce se posle ovog danas nesto promeniti, evo me gde se smejem srecan i rasterecen, uz priznanje da sam u krivu.

 

ovaj i ovakakv prajd, beogradski, srpski, jadan i nikakav, u policijskom balonu, nazalost.

ti vidis grupu gradjana (da ne budem maliciozna, pa kazem sacicu) koja ce da proseta, ja vidim povorku podrske lgbt osobama.

 

sto rece frau, malo po malo.

Kada bi ovi Botini botovi znali koliko je lepo gledati ih kako pate, trudili bi se da tu patnju bar malo sakriju, a ne da masu njome iznad glave :)

 

Sta si ti onda, Vucicev bot?

 

Problem PPP-ovskih Vucicevih botova™ je sto Tadica shvataju preozbiljno a Vucica neozbiljno. E ovo je za minijature  ^_^

Edited by Caligula

  • Author

Сигурно је леп догађај шетати предвођен Синишом Малим, Чедом, Кирбијем, итд, пустим улицама града окружен борним колима. Мени је то карикатура, ал добро 

 

 

I sta sad, treba da ne rade nista dok ne ode Vucic i dok zemlja sama od sebe ne prestane da bude homofobna?

 

Razumem tvoju primedbu, ali mi nije jasno sta nudis kao alternativu.

Na šta su sve spremni da bi ublažili autogol prema svojim zbunjenim pristalicama.

Edited by halloween

Sta si ti onda, Vucicev bot?

 

Problem PPP-ovskih Vucicevih botova™ je sto Tadica shvataju preozbiljno a Vucica neozbiljno. E ovo je za minijature  ^_^

 

Pati.

I sta sad, treba da ne rade nista dok ne ode Vucic i dok zemlja sama od sebe ne prestane da bude homofobna?

 

Razumem tvoju primedbu, ali mi nije jasno sta nudis kao alternativu.

 

Организатори би требало све да их избаце из колоне, ето алтернативе

I sta sad, treba da ne rade nista dok ne ode Vucic i dok zemlja sama od sebe ne prestane da bude homofobna?

 

Pa da, da dodje Tadic i zastiti prava seksualnih manjina, kao sto je to vec radio. Oh, wait...

siguran sam da su srecni zato sto gradonacelnik beograda seta sa njima, kako god se zvao.

Сигурно је леп догађај шетати предвођен Синишом Малим, Чедом, Кирбијем, итд, пустим улицама града окружен борним колима. Мени је то карикатура, ал добро 

 

A šta bi bilo lepo, da uopšte ne žele da šetaju, da nema policijskog obezbeđenja, da sačekaju sa šetnjom dok ne nestane homofobije u društvu i svi se uhvatimo za ruke i pevamo sa osmehom na licima? Kome i šta konkretno zameraš u ovoj situaciji?

problem u svim banana drzavama je, da je nemoguce napraviti 1 standard. znaci, ako sve danas prodje kako treba, a ja se iskreno nadam da hoce, nema garancije da ce isto biti sljedece godine ili za 2 godine. 

Edited by Krampa

Pati.

 

To je jedino sto si uboo Miloglede. Patim ( kao i svake godine do sada) zbog ovoga danas i to jeste tacno. 

Edited by Caligula

Neko sranje na Slaviji, Blic kaze da su tamo ona dva idiota sa Severa

daniel bukumirović je u beogradskoj. tu je kordon zaustavio anti prajd šetnju. pokušaj proboja kordona nije uspeo.

 

ima ih 50ak.

Edited by McCabe

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.