Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

  • Author

cekajte, navijaca nema ni na vidiku?

palili su gume. kod Arene :lol:

 

inače ništa, petorica ćelavaca privedena preventivno u Manježu

  • Replies 8k
  • Views 674.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

cekajte, navijaca nema ni na vidiku?

Od 16h.

Ako budu smeli.

cekajte, navijaca nema ni na vidiku?

Nope, ni na vidiku.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

11.50 - Интервенција полиције у улици Светозара Марковића, где је један мушкарац претио аутоматском пушком. Једна особа изведена окрвављене главе, јавља Танјуг.


?

guslari ispalili  :fantom:

'ladno nakon što je pre četiri godine grad ličio na pojas Gaze, ove godine talibana ni na vidiku...da mi nije mrsko sad bih išao na navijačke forume da ih podjebavam

  • Author

Od 16h.

Ako budu smeli.

 

Taj skup organizuju Dveri.

 

Kako bih video o čemu se tu radi, juče sam išao na skup Dveri i tamo doživeo neobične stvari koje nisu bitne za ovu priču. Bitno je da sam stekao utisak da taj pokret definitivno nema ništa srodno sa huliganskim grupama, to su dva različita sveta. Nebojša Spaić piše po fejsbuku da je to bio skup neokupanih spodoba, što je potpuna neistina, tamo su došli obični, law abiding građani, mahom iz srednje klase, isti kao i američka konzervativna "tiha većina". 

koristim priliku da se zahvalim korisnim genijima koji premašuju sva moja očekivanja  :fantom:

 

samo napred meni je baš stalo da vidim građanističke slepinje kako se kolektivno zahvaljuju vučiću zato što ih je u deceniji demokratije šikanirao putem sns skinhedsa u proksi nazionalnim organizacijama a sad su prava odjednom počela da se ostvaruju kad je privezao svoje umobolne kerove u kućicu

 

to bi bilo isto kao da se recimo žena zahvali mužu što više ne dolazi pijan iz grada i ne briše terasu njome do dva ujutro zato što mu komšije plaćaju kešom da bude rodno ravnopravan  :fantom:

  • Author

'ladno nakon što je pre četiri godine grad ličio na pojas Gaze, ove godine talibana ni na vidiku...da mi nije mrsko sad bih išao na navijačke forume da ih podjebavam

 

pošto ne verujem da napaljeni klinci baš ovoliko precizno reaguju na komande Službe™, treba imati u vidu i do koje mere je tokom ove četiri godine produbljena ekonomska kriza i da ona kosi i organizovano navijaštvo i huliganstvo. 

Mora da može danas jedna himna na ovom topiku, čisto da se proslavi.

 

+1

Taj skup organizuju Dveri.

 

Kako bih video o čemu se tu radi, juče sam išao na skup Dveri i tamo doživeo neobične stvari koje nisu bitne za ovu priču. Bitno je da sam stekao utisak da taj pokret definitivno nema ništa srodno sa huliganskim grupama, to su dva različita sveta. Nebojša Spaić piše po fejsbuku da je to bio skup neokupanih spodoba, što je potpuna neistina, tamo su došli obični, law abiding građani, mahom iz srednje klase, isti kao i američka konzervativna "tiha većina".

 

Nisam ni mislio da ovi organizuju one, nije bitno ko organizuje, nego da bude određena masa na ulici.

Onda je lakše "navijačima" da se "bore".

Siniša Mali i Borko Stefanović na prajdu i to ne sa pričom da moramo zbog Evrope i slanja slike u svet, nego zbog nas

 

Svaka čast svima koji guraju ovo od 2001

  • Author

Nisam ni mislio da ovi organizuju one, nije bitno ko organizuje, nego da bude određena masa na ulici.

Onda je lakše "navijačima" da se "bore".

 

Prošla baba s kolačima. Policije će u gradu biti tokom celog dana. Možda bude neka čarkica na rubu skupa. 

cekajte, navijaca nema ni na vidiku?

 

pa nema lepo si ti to uočio još prilikom izdaje kosmeta za razliku od ovih prečitanih s diplomama :fantom:

 

ma pppopulacija je potpouno nebitna, mene zanimaju patriote koje bi verovatno divljaje kao nikada pre da je ovo potpisao tadic. gde su sada te pizde? gazde ih vezale za lanac pa ne smeju da mrdnu.

Edited by Hella

koristim priliku da se zahvalim korisnim genijima koji premašuju sva moja očekivanja  :fantom:

 

I meni je fascinantno da svima promice taj detaljcic sa vezivanjem kerova u kucicu...

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.