Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

sad da se lepo i mi zoofili organiziramo :fantom:

tacno sam znao da je to sljedece. nikad vise necu pojesti komad mesa. ko zna ko je to sta trpao.

 

milogled seta pederusu ceo zivot, strpljivo je podnosio podjebavanja i ruganja i cutao, i evo sad doslo njegovih 5 minuta.

 

jes kurac...kako ugura dvolitricu pivsku u pederusu?

  • Replies 8k
  • Views 674.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

milogled seta pederusu ceo zivot, strpljivo je podnosio podjebavanja i ruganja i cutao, i evo sad doslo njegovih 5 minuta.

 

Pa kad sam avangarda i vizionar.

jes kurac...kako ugura dvolitricu pivsku u pederusu?

 

 

U pederušu?

hmmmm......misliš na ono kad sabiju 20 golih muškaraca, naprasno ozgodnjavelih od vežbi i stresa, i ture ispod 12 tuševa od kojih svaki treći radi, i podele 3 sapuna, prethodno umočena u zejtin, pa ugase svetlo? 

 

:unsure:

 

Nisi se valjda kupao u vojsci? E, nije ni vojska kao što je nekad bila

11.50 - Интервенција полиције у улици Светозара Марковића, где је један мушкарац претио аутоматском пушком. Једна особа изведена окрвављене главе, јавља Танјуг.

 

 

?

 

"Sukob vojske i policije", kažu e-novine.

Nisi se valjda kupao u vojsci? E, nije ni vojska kao što je nekad bila

 

pa morao sam. to ide po komandi tamo. :(

Ljudi su konacno ostvarili svoje ustavno pravo, koje im je uskracivano godinama. Trenutno me zabole za siru sliku.

+1

apsolutno!!!

Mislim da će ceo događaj pasti u senku zbog prebijanja AV brata.

Sad moguća su dva scenarija. Ili će leteti Dačić i SPS kadrovi iz policije, ili će Vučić, drhtavim,ali odlučnim glasom saopštiti

,,Je vidite kako smo zaveli red u državi, niko nije iznad zakona, čak ni brat premijera!''

Pravi pobednik svega je-Vučić.

  • Author

sad da se lepo i mi zoofili organiziramo :fantom:

 

скотоложници.

Edited by Грешни Василије

Kako javlja reporter B92, oko 13 časova, grupa od 30-ak mladića pokušala je da probije kordon kod Slavije, ali su ih pripadnici policije zaustavili. Oni nisu imali navijačka obeležja, ali su nosili slike lidera SRS Vojislava Šešelja, uzvikivali pogrdne i parole podrške Ratku Mladiću. 

 

Trg Slaviju nadleće helikopter, a saobraćaj je delom zaustavljen. 

 

Ista grupa mladića već se bila sukobila s policijom kad su iz pravca Pravnog fakulteta pokušali da preko Slavije prođu do Hrama Svetog Save. 

 

I tada su, kad ih je policija zaustavila na uglu Beogradske i Njegoševe ulice, poletele kamenice u pravcu policajaca, ali je mladićima, nakon desetak minuta ubeđivanja, policija dozvolila da nastave ka Hramu. 

 

Policija ih je zatim rasterala, a u međuvremenu su stigla i borna kola a u pravu Slavije uputila se jedinica Žandarmerije ciji su pripadnici opremljeni za razbijanje demonstracija. 

 

Kako javlja naš repoter B92, izgleda da ta ista grupa mladića sada pokušava da se probije do Terazija, a sada su istakli obeležja Partizana.

 

 

 

sve je tu - šešeljevci, advokati, navijači.......:fantom:

 

Pustite me da prođem, nemam nameru da nikoga ugrožavam, rekao je Andrej, a žandarmi su nasrnuli na njega

 

Pa ti bajo nastavi da se zajebavaš sa Toletom...

uzas. ja vec torbice gledam po netu :(

 

krampo, brate, evo :(

 

More+lovely+gifts2.jpg

Možda je hteo da se pridruži učesnicima Prajda :-)

+1

apsolutno!!!

 

Šta su danas ostvarili a što nisu 2010?

Otisao na prajd sa devojkom, a u stan se vratili odvojeno. Izgleda smo se oboje zarazili :(

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.