Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

problem u svim banana drzavama je nemoguce napraviti 1 standard. znaci, ako sve danas prodje kako treba, a ja se iskreno nadam da hoce, nema garancije da ce isto biti sljedece godine ili za 2 ili 3 godine. 

bingo. to jeste problem, a ne sto je bas vucic omogucio setnju.

  • Replies 8k
  • Views 674.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

A šta bi bilo lepo, da uopšte ne žele da šetaju, da nema policijskog obezbeđenja, da sačekaju sa šetnjom dok ne nestane homofobije u društvu i svi se uhvatimo za ruke i pevamo sa osmehom na licima? Kome i šta konkretno zameraš u ovoj situaciji?

 

Ником ништа не замерам, није моје

Neko sranje na Slaviji, Blic kaze da su tamo ona dva idiota sa Severa

 

Tu se, kako Blic javlja, desila i šorka sa Bratom.

kao što tičer reče, ako neko nije video, #vicesrbija na twitteru pokriva i spolja i iznutra. 

Tu se, kako Blic javlja, desila i šorka sa Bratom.

 

vec vidim na predizbornom mitingu: eto, brata sam prebio da bi svima bilo bolje!

Gledam sa tertase i ne verujem. Pustili su onu grupu navijača da se spusti Beogradskom ka Slaviji, evo idu i deru se i nose  zastave Srbije.

Edited by Arkadija

Zatvore ih sa dve strane i pohapse ih, u normalnoj drzavi...

Ide live na Prvoj sa navijacima u pozadini

I dalje pevaju peder gradom nece setati.

 

A setnja vec gotova.

Не капирам све ово.

 

Одређени број људи жели да испромовише неку своју идеју. Онда им маса каже да је та идеја неприхватљива. Онда се они баш запну и оће да се шетају по граду и на тај начин промовишу совју идеју. Онда власт зарад интеграција ил чега већ дозволи ту шетњу, и за то обезбеди војску и полицију да би ови могли да шетају, и приде упрегне све живе медије да то промовишу а сатанизују све што је контра.

 

Ово све делује невероватно идиотски. Немам проблем са промоцијом својих идеја, сматрам то за основну слободу, али се то не ради овако на силу и из све снаге, вештачки. Ово само ствара контраефекат.

A Tatalovicka kaze kako su navijaci mirni, "nemaju nameru sa bilo sta lome/pale", pevaju "Kosovo je srce Srbije" i "time izrazavaju protest protiv Prajda", a Bujosevic iz studija dodaje "Dobro, i pevaju peder gradom nece setati al ajde..."

Не капирам све ово.

 

Одређени број људи жели да испромовише неку своју идеју. Онда им маса каже да је та идеја неприхватљива. Онда се они баш запну и оће да се шетају по граду и на тај начин промовишу совју идеју. Онда власт зарад интеграција ил чега већ дозволи ту шетњу, и за то обезбеди војску и полицију да би ови могли да шетају, и приде упрегне све живе медије да то промовишу а сатанизују све што је контра.

 

Ово све делује невероватно идиотски. Немам проблем са промоцијом својих идеја, сматрам то за основну слободу, али се то не ради овако на силу и из све снаге, вештачки. Ово само ствара контраефекат.

ox :(

Не капирам све ово.

 

 

Trista tries prva strana a ti bi sve na pocetak.

AnVu na VMA posle "koskanja" sa Zandarmerijom

Poenta je da li ti je zbog toga toplo oko srca?

 

Mislim, trebalo bi da jeste ali u grudima je polarna zima.

 

Danas na pijaci nisi mogao da prodjes pored tezge na kojoj prodavci&musterije ne psuju majku pedersku svojim sugradjanima. Jedan bi ih "sve jebo u dupe", drugi porucuje "e njih treba silovati kad vec vole" a treci je praktican pa bi ih sve potovario na kamion i odveo "negde da rade". I svi su bas napaljeni i frustrirani i "pokazali bi pederima".

 

Ljudi pored kojih prolazim svaki dan i kupujem papriku, sir, paradajz, ljudi za koje nikad ne bih rekao da su toliko besni i slepo citiraju Vucicev Kurir. 

 

E to je poenta, a ne slika kolone pod jakim policijskim obezbedjenjem.

jadni ljudi :(

da, bas to je poenta :fantom:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.