Jump to content
IGNORED

Tabloidi u Srbiji


Eraserhead

Recommended Posts

Objavi Blic tekst o ribama koje su glumile u vestern filmovima ali onda im Mel Brooks postane zensko (valjda se nekoj budali ucinilo ime zenskim), Jonah Hex postane Marvelov lik koga glumi Nicolas Cage. Koje budale rade u tim novinama...

tačno onakve kakve za te pare mogu dobiti.

Link to comment
  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • Turnbull

    29

  • Filipenko

    25

  • salerokada

    23

Momci, stvarno udahnite duboko! Predstavljamo vam najbolje guze BG klabinga.


Sajt 24 sata Nightlife juče je overio Freestyler i Blaywatch, a ne zna se gde je zabeležila bolje guze. Evo, pogledajte - pa sami procenite. Ovo je plesašica sa Freestylera...


 


478023_guza-01-foto-nightlife_f.jpg?ver=


 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...a ovo je njena koleginica sa Blaywatch-a...

 


478022_guza-01-foto--nightlife_ff.jpg?ve


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Više guza možete da vidite na sajtu nightlife.24sata.rs ili OVDE ali iOVDE


Link to comment

Maloletnik u Pančevu sekao vene i skočio sa dimnjaka

 

Miroslav Milakov  | 06. 06. 2014. - 19:59h | Foto: M.M.  | Komentara: 9

Maloletni štićenik doma za nezbrinutu decu u Pančevu, „Spomenak“ skočio je 3. juna sa dimnjaka vešeraja u ovoj ustanovi i propao kroz staklo do kotlarnice.

 

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/471611/Maloletnik-u-Pancevu-sekao-vene-i-skocio-sa-dimnjaka

 

 

POVEZANE VESTI:

 

 

 

Neustrašivi Feliks: Najuzbudljivi trenutak je bio kad sam stajao na vrhu sveta, a najlepši je bio kada sam sleteo živ

Jedina stvar koju želite je da se vratite živi. Mislio sam na svoju porodicu, prijatelje, sve te ljude tamo dole, i ne želite da vas oni vide kako umirete. Samo sam mislio "molim te Bože, nemoj me izneveriti", izjavio je austrijski padobranac Feliks Baumgartner (43) koji je juče skokom sa ivice svemira oborio tri rekorda.Jedina stvar koju želite je da se vratite živi. Mislio sam na svoju porodicu, prijatelje, sve te ljude tamo dole, i ne želite da vas oni vide kako umirete. Samo sam mislio "molim te Bože, nemoj me izneveriti", izjavio je austrijski padobranac Feliks Baumgartner (43) koji je juče skokom sa ivice svemira oborio tri rekorda.

 

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/347767/Neustrasivi-Feliks-Najuzbudljivi-trenutak-je-bio-kad-sam-stajao-na-vrhu-sveta-a-najlepsi-je-bio-kada-sam-sleteo-ziv

 

 

 

 

:fantom:

Link to comment

Sto bi rekao pingvin Cili Vili : Kukurek je mali  a visok je dud,ko ne plati struju ici ce na sud

 

 

1402702125_big.jpg

 

Ovo ce biti odlicna ekoloska akcija,svako ima po neki stari RIZ,EI Nis ili Siljaris lampas u podrumu s kojim ne zna sta bi radio.Samo organi da paze da ne pokupe one po supama koji su povezani na piplmetre ! :misko:

Edited by Haralampije
Link to comment

kako mi ovi ludaci iz blica stacu po zivcima, to nije normalno.

ok, postalo je najnormalnije da se deca poznatih licnosti stalkuju po drustvenim mrezama i onda njihovi statusi, objave, fotke, random lupatenja objavljuju kao vest. sad se otislo i korak dalje, sad su oni klipovi od 30 sekundi sto ljudi kace po instagramu postali "kucni video".

 

 

 

Joksimovićeva ćerka u kućnom videu pokazala još neke talente VIDEO
13. 06. 2014. - 16:02h cat_icn_more.png 17:17h Komentara: 69

Naslednica popularnog kantautora Željka Joksimovića, obelodanila je šta radi u svom stanu kad joj je dosadno, ali sumnjamo da se njenom tati dopalo kako koketira sa mobilnim telefonom.

443128_mina-joksimovic-01-foto-facebook-

Mina Joksimović ne prestaje da iznenađuje javnost jer je od smerne devojčice izrasla u rasnu lepoticu i to često eksponira. Iako je muzičku karijeru najavila tek po završetku studija, devetnaestogodišnja ćerka muzičke zvezde na društvenim mrežama odavno je stekla status selfi zvezde jer obožava da se slika. Mina je nedavno napravila drastičnu promenu i preko noći je od fatalne crnke postala zanosna plavuša.  Sada je otišla korak dalje i snimala se kamerom zauzimajući seksi poze sa napućenim usnama kojima je simulirala poljupce. Šta je tata Željko Miini rekao za ovaj nesvakidašnji način izražavanja, verovatno nikada nećemo ni saznati, ukoliko nam to ona ne bude otkrilla na fejsbuku ili instagramu, gde često komentariše svoja raspoloženja.

 

Da li vam se dopada Minin način za "ubijanje" dosade, odlučite sami. Pogledajte njen kratki kućni video...

 

ovaj fazon:

888f4.jpg

Link to comment

Sto bi rekao pingvin Cili Vili : Kukurek je mali  a visok je dud,ko ne plati struju ici ce na sud

 

 

1402702125_big.jpg

 

Ovo ce biti odlicna ekoloska akcija,svako ima po neki stari RIZ,EI Nis ili Siljaris lampas u podrumu s kojim ne zna sta bi radio.Samo organi da paze da ne pokupe one po supama koji su povezani na piplmetre ! :misko:

 

Zar ne beše to Pera Detlić?

Link to comment

Meni je vrhunac morbidnosti bilo ono "Roditelji pregažene djevojčice poslali pismo zahvalnosti Blcu što je objavio snimak na kom se vidi kako njihovo dijete vozilom udara bahati vozač"

Link to comment

rasistički ološ

 

Beba se ugušila dok je spavala između roditelja

 

14. 06. 2014. - 19:41h

B.V.

Vrši se uviđaj u romskoj porodici u Zaječaru povodom smrti bebe koja se navodno ugušila dok je spavala između roditelja.

 

Link to comment

rasistički ološ

 

dobar je blic ne zajebavaj ovako su napisali pasus

 

Hiljade i hiljade sklekova pročitanih strana

 

Jovanović je u pomenutom intervjuu do detalja opisao svoj "mukotrpni rad" koji je podrazumevao "na desetine sati dnevno u biblioteci, hiljade i hiljade pročitanih strana, desetine hiljada informacija".

 

Jovanović je zbog optužbi da je lažirao doktorat Londonskog univerziteta podneo ostavku na mesto rektora Megatrenda, a u Beograd je sinoć doputovao iz Londona sa, kako tvrdi, dokazima da je doktorirao.

 

Osim navodnog londonskog, Jovanović ima i nesporan doktorat iz Maribora, pa mu, bez obzira na ishod afere, ostaje zvanje doktora nauka. http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/473605/Mica-Jovanovic-se-priseca-doktorata-Sati-i-sati-u-biblioteci-hiljade-i-hiljade-procitanih-strana

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...