Jump to content
IGNORED

Tabloidi u Srbiji


Eraserhead

Recommended Posts

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • Turnbull

    29

  • Filipenko

    25

  • salerokada

    23

zbog čega se diže frka zbog napada na novinara? nek raščiste sa šljamom među njima.

dosta zajebana izjava, nadam se da ćeš je malo pojasniti.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

gosn djordje je nije bas najspretnije srocio , ali mnogo je veci broj osoba za koje me je sramota da kazem da su mi koleginice ili kolege (u manjem broju, jer je ovo ipak zenski posao) nego sto ima onih kada mi je cast da kazem: 'to je moj kolega/koleginica napisao/rekao'. u vecini slucajeva kada dodjem na dogadjaj 'nestanem' i pojavimse samo da uhvatim prevoz nazad u redakciju. sramota me je da stojim sa njima i slusam sta izlazi iz tih blajhanih glava.

Link to comment

gosn djordje je nije bas najspretnije srocio , ali mnogo je veci broj osoba za koje me je sramota da kazem da su mi koleginice ili kolege (u manjem broju, jer je ovo ipak zenski posao) nego sto ima onih kada mi je cast da kazem: 'to je moj kolega/koleginica napisao/rekao'. u vecini slucajeva kada dodjem na dogadjaj 'nestanem' i pojavimse samo da uhvatim prevoz nazad u redakciju. sramota me je da stojim sa njima i slusam sta izlazi iz tih blajhanih glava.

delim osećaj, pa ipak ih uglavnom ne treba mlatiti na ulici.

isključujem se, ne bih da neko pomisli da branim branšu. zabole me za esnaf™.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

dosta zajebana izjava, nadam se da ćeš je malo pojasniti.

nespretna. bila je ona hajka na ognjanoviće koje je vodila priučena "novinarka". bilo je posle par drugih stvari kada su "novinari" čerečili žrtve, ne mogu da se setim pojedinačnih slučajeva. raznorazni paparaci jurcaju sa žrtvama. mislim da je onaj keba jednom dao nekom po labrnji. uopšte mi nije žao ako takvi fizički najebu.

 

na žalost, druge nema. pozdravio bih kada bi tabloid bio ugašen zbog sudske presude o odšteti ali, to se još nije dogodilo. mislim, u odnosu na medijski pa još i nekrofilski linč, malo bubotaka i šamara je za očekivati.

Link to comment

Čini mi se da se nešto sa Blicom dešava iznutra, kao da su izgubili onaj "cajones" (sad, dal' su to ikad i imali...).

Evo, jučer pročitah tekst, zapravo jedno objavljeno pismo.

 

Pismo jedne majke iz Vojvodine: Bivši ministar nam uništava živote

 

Na internetu ovih dana kruži pismo jedne majke koja sa svojom porodicom, kako kaže, trpi torturu političkih moćnika...

....

(ima na linku pismo u celosti, ne bih da kopiram, učiniće post kabastim)


U pismu se ne imenuje nigde ko je bivši ministar, nego samo zanimanje njegove žene koje može da pomogne za otkrivanje dotičnog. Iz radoznalosti ko je taj "misteriozni" bivši ministar krenem da čitam komentare da ne bi li došao bar do asocijacije kao u slučaju onog najvećeg narko bosa sa Zvezdare koji je još uvek na slobodi, a koga je PV pre neki dan pominjao, a "po pravilu" ne imenujući ga.

I... ništa, nigde ni smernice ni asocijacije nego samo pitanja "A ko je dotični ministar?", zahtevi i želje da se objavi ime bahatog ministra...itd. Batalim komentare i krenem da guglam; za pet minuta dođem do jednog koji najviše odgovara opisu, lokaciji kao i ženino zanimanje. Pade mi na pamet da svoje "saznanje" podelim sa drugima kroz komentar. Nisam hteo direktno da imenujem dotičnog ministra, jer nisam stekao dovoljno činjenica o celom slučaju da budem siguran u istinitost opisane bahatosti. Napišem komentar, tj. ključne reči za guglanje: [ SUPRUGE SRPSKIH POLITIČARA ] sa uputstvom da ime dotičnog ministra mogu naći u prvom rezultatu pretrage.

Komentar napisah juče popodne i nisu ga objavili. (a kakve su sve nebuloze drugih objavili.... :isuse: )

Ne znam zašto, sve uredno ispoštovano kako traže pravilima slanja komentara; možda zbog toga što pretraga na guglu vodi ka jednom ostrašćenom forumu iz 2008. godine. :huh:

Link to comment

Pa daj bar podeli sa nama, kada oni nisu hteli da podele sa javnošću.

Pošto govore o Vojvodini na pamet mi padaju Dulić i Knežević.

A Blic je potpuno pukao otkako su dovukli Marjanovića.

Link to comment

nespretna. bila je ona hajka na ognjanoviće koje je vodila priučena "novinarka". 

 

Mali off ako može... Šta je bilo do kraja sa Ognjanovićima, tj da li su dali pare bolnici, kao što su rekli? U par navrata sam se opasno svađao zbog njih braneći ih, ne bih želeo da se ispostavi da sam bio u krivu i da su ovi završili negde na Havajima.

Link to comment

I? O kome se radi?

 

Možeš i u kodove da staviš, da se ne gugla.

Može, naravno, nego se toga nisam setio.

 

 

link ka forumu:

http://forum.srpskinacionalisti.com/viewtopic.php?f=7&t=17171

 

u prvom postu zadnji pasus:

"Gospođa Tatjana Lončar, lepša polovina ministra obrazovanja Zorana Lončara, diplomirani je pravnik i sudski pomoćnik u Trgovinskom sudu u Novom Sadu.

"

 

 

 

Izgleda mu žena od 2008. (info u spojleru je pisan te godine) do danas napredovala u sudu, od sudskog pomoćnika do sudije.

 

 

 

@beatakeshi

ne znam kako si došao do tog linka (meni nije uspelo), ali najverovatnije je da je on akter iz pisma

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...