Jump to content
IGNORED

Tabloidi u Srbiji


Eraserhead

Recommended Posts

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • Turnbull

    29

  • Filipenko

    25

  • salerokada

    23

Danas sam pročitao ime te devojke što se ubila.

Ona i njene facebook diskusije su prošle godine bili predmet sprdnje po internetu.

 

Strašno.

Link to comment

Danas sam pročitao ime te devojke što se ubila.

Ona i njene facebook diskusije su prošle godine bili predmet sprdnje po internetu.

 

Strašno.

 

džizus, odakle ti to za sprdanje po internetu?

video sam za ime na Kurirovom sajtu, nema šta nisu stavili u onaj tekst :(

 

EDIT - jbt, na Kuriru su joj nalisali puno ime a na Alo kao samo prvo slovo prezimena, ali i dali tu priču oko ismevanja sa skrinšotom gde se vidi puno ime i prezime - plus kod jednih studira nemački, a kod drugih grčki..... 

Edited by akibono
Link to comment

... i nije bila predmet sprdnje prošle nego ove godine, januar, februar,.... prozivke na sve strane, linkovi, skrinšot, sve se znalo pa i broj indeksa, pozivanja na organizovan mobing,.... teško da je bilo samo zbog momka, ceo život joj je bio na izvolte kompletnom internetu...

Link to comment

... i nije bila predmet sprdnje prošle nego ove godine, januar, februar,.... prozivke na sve strane, linkovi, skrinšot, sve se znalo pa i broj indeksa, pozivanja na organizovan mobing,.... teško da je bilo samo zbog momka, ceo život joj je bio na izvolte kompletnom internetu...

 

Ja se sećam lavine jesenas, koju je sama pokrenula napavši autora facebook grupe beograđani, bio link ovde na ppp. Sama je dala sve svoje podatke.

 

Nije njoj život bio lak i bez te prozivke što je usledila. Ima puno ljudi poput nje, svakodnevno ih srećemo.

Link to comment

i tekst u danasnjem blicu je gnusan, no ne moze se reci ni da nije urnebesan. dijagnoza crna ruza

kako se osecao b. vukovic posle jucerasnjeg radnog dana, el bio u fazonu al sam napisao dobar tekst, zasluzio sam ladno pivce, el reko deci vidi sto je tata napisao, to sam i zbog vase buducnosti, cuvaj se sine crne ruze, oni piju zivotinjsku krv, a nekad i ljudsku... 

nikako ne mogu da se naviknem da je blic kurir. 

Link to comment

A kada budu hteli da budu malo moderniji, ovako nešto.

 

 

 

Zbog ovakvih zabava je porastao i broj novozaraženih u Sloveniji. Do sada se kod naših susjeda godišnje zarazilo 50 ljudi, a ove godine u četiri mjeseca imaju već 20 novozaraženih. 

 

Što nas dovodi do cifre od... 60? Call the National Guard!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...