Jump to content
IGNORED

Tabloidi u Srbiji


Eraserhead

Recommended Posts

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • Turnbull

    29

  • Filipenko

    25

  • salerokada

    23

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

 

Mala bara, puno krokodila

 

 

Nakon otvorenog pisma D. J. Vučićevića, vlasnika i glavnog i odgovornog urednika Informera upućenog Saši Mirkoviću, Mirković mu odgovara:

“Znao sam da se ne zalažeš za objektivno novinarstvo nego za uvođenje diktature u kojoj može biti samo jedan. Ali to je kviz koji se emitovao na nekoj televiziji, a ne realna situacija u demokratskom društvu. S druge strane što se tiče jahanja, možda bi i pristao da si malo bolja “riba”, kao i da vidiš šta imam ispod mog konjskog kilta (muška suknja). Siguran sam da se mnogo duže od mene poznaješ sa Rodićem, jer si za razliku od mene bio njegov radnik. Znao sam da ne smeš na TV duel, jer kao što sam rekao: prazna stolica ne odgovara i vreća za boks ne uzvraća. Lako je hvaliti se u praznom studiju. Ti si moćan čovek, danas uz pomoć svojih prijatelja kontrolišeš MUP, BIU, Tužilaštvo ali ne i mene Vučićeviću, ni ti, ni tebi slični, ni vaše podguzne muve. Za razliku od magarca, konj je plemenita životinja, pa me ne čudi sto te tvoji  nalogodavci drže samog u ringu.”

S poštovanjem, Saša Mirković.

( Moja TV)

Link to comment
  • 9 months later...

Kurir i stručnjak za sekte:

 

 

Pripadnost sekti je bolest zavisnosti
– Sekte jesu bolest zavisnosti, jer npr. u pseudo hindu sektama se praktikuje joga meditacija i sl. Prilikom upražnjavanja istih mozak luči endorfin, dopamin, itd, a praktikant oseća neopisivo zadovoljstvo… i navlači se na to poput heroinskog zavisnika… ukoliko se naglo odvaja dolazi do krize jako slične narkomanskoj… Istraživači moraju da budu oprezni jer mogu da nastradaju - razjasnio je Pastuović.

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Pa naravno, nebitno je da li je ona ili ne, već što se kod naših novina smatra dobrim potezom zvati bilo koga ko je upetljan u bilo kakav mučan i gadan slučaj da da mišljenje na bilo koju temu.

Mislim da smo čuli šta o uzgoju uljane repice misli šurnjajina sestričina one nesretne pjevačice iz Borče.

Edited by James Marshall
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...