Jump to content
IGNORED

Pojam "urbano"


jaja_s_paprikama

Recommended Posts

  • Replies 783
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    49

  • ToniAdams

    46

  • Аврам Гојић

    43

  • Caligula

    38

Nemoj ti sad tu da se ponašaš, jelščula... zna se da je ispravno ono što forumske perjanice zacrtaju.

Bojim se da sam samo donela novu građu :)

 

edit @ ostali - aman ljudi, potpisala se žena. Haha, sada će svi da citiraju Bojanu kao mene.

Edited by tazza
Link to comment

Svi koji napadaju Maja Atanasijevic Zipa Yoma SRAM VAS BILO! Jedva čekate nekog da ispljujete, a bez da ste pritom pokušali da uključite mozak. Ovo apsolutno ukazuje na stanje svesti ovog naroda i beskrajno mi je žao što je to istina. Da li ste ikada pogledali neki film ili ste gledali samo trejlere? Da niste možda otišli na sajt da pročitate malo više o filmu? http://beogradzivotilismrt.com Naravno da niste... to je verovatno previše teksta za Vaše male glavice... a i zašto biste... tračevi po žutoj štampi su očigledno ono što Vas najviše uzbuđuje. Dođite na premijeru 4.04. u DOB, jer film traje samo 36 minuta i verujem da ćete izdržati da čujete šta smo želeli da kažemo.. A moj utisak generalno je da sam ŠOKIRANA POVRŠNOŠĆU našeg okruženja. Kultura i umetnost kod nas je višestruko ugrožena i očigledno je vidljiva samo kada nekog "uvredi". A tužno je što niste shvatili da ovo nije nikakva uvreda, ni govor mržnje, već VAPAJ - priča o životu preostalih usamljenih individualaca/ki u zastrašujuće zakržljaloj, nekulturnoj, neobrazovanoj i netolerantnoj sredini. Ovo je Majina priča. Ovo je moja priča. Ovo je priča svih onih koji je razumeju.

Šaljemo ljubav! share share share

Bojana S. Knežević

 

Joj :cry:

 

emocat-720286.jpg

Edited by Syme
Link to comment

Nije kriminal bio izmišljen devedesetih, samo je procvetao (topla voda). Za prestonicu, ne znam šta da ti kažem, ako misliš da si u pravu, moraću da se oprostim od parole. Neko jednom odlučio ko je faktor mira i stabilnosti, to su bili Primitivac i Primitivka sa svojom piramidom moći. U izolaciji su udarili boost jednom divnom sistemu vrednosti iz kojeg je izašlo mnogo toga lepog i oplemenili kako oponente, tako i generacije budućih primitivaca, jednom lepom subkulturom i tim sistemom vrednosti, estetikom i malo slabijom etikom. I tako dalje.

 

 

 

 

 

 

A ovako nevezano, meni je totalno super što je greh pozicionirati se u jednan od dva ili više paralelnih svetova u zemlji, a pritom pisati na forumu koji uglavnom pljuje po vrednostima prosečnog Srbina, dakle jednog dela "neurbanih" (ne volim termin, ali ne znam za bolji).

 

Verovatno se odlično prolazi, i biva tolerisan u dominatno "neurbanim" okruženjima sa stavom da je SPC loša institucija, da je Vučić ____ (upisati po želji jedan od omiljenih epiteta na forumu), da je s Kosovom odavno gotovo i da treba što pre raskrstiti s tim (i to pre nekoliko godina, pre nego što je prosečni Srbin počeo još više da kuburi sa siromaštvom, pa se na Kosovo  zaboravilo), da je Kurir toaletoid, da je  Cecina muzika odvratna i sve njoj slično.  itd.

dada, ovamo imas spc, kosovo, cecu, radikale i navijace, a mi se izdrkavamo na jadnim snobovima i lokalpatriotama. gde ce nam dusa.

Link to comment

Ne, ne mislim. 

Nešto mi se mota po glavi da sam je viđala sa svim onim manekenkama tokom 90-ih na pinku,

sad ne znam da li je samo boravila tu tokom kojekakvih nedelja mode ili je bila deo stalne postave.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...