Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Pojam "urbano"

Featured Replies

tamo su me neki Bosanci umalo prebili zbog bilijara, ludilo jedno od urbanosti

to nesto na moj racun?

  • Replies 783
  • Views 74.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa eto vidiš, a da smo lepo spustili gracke kapije pre nego što su ušli, to se nikad ne bi desilo.

 

Tako je. Eto na primer ti, dodjes u Beograd samo kad te drzava pozove nekim povodom, a ne ostajes ovde da nam uzimas poslove. Mora neki red da se zna.

 

Znas ono kad su pitali skinsa na nekoj beogradskoj televiziji, devedesetih jos, zasto ne voli crnce, a on kaze "Uzimaju nam poslove".

Edited by Marko M. Dabovic

niko iz prave gracke ekipe nije na forumu. eventualno se mccabe ponekad očeše o nekoga i to je to.

možemo yomi pod prozor pljuvati

 

 

 

 

1497570_10203027985611034_768638185_n.jpg

Edited by Ravanelli

upup koje poslove  :ph34r:

Edited by Zugurosh

Tako je. Eto na primer ti, dodjes u Beograd samo kad te drzava pozove nekim povodom, a ne ostajes ovde da nam uzimas poslove. Mora neki red da se zna.

 

Niti žene!

koje poslove  :ph34r:

 

bio je onaj jedan crnac koji je vozio trolejbus

 

 

Znas ono kad su pitali skinsa na nekoj beogradskoj televiziji, devedesetih jos, zasto ne voli crnce, a on kaze "Uzimaju nam poslove".

wrong

 

biser je ispalio vodja niških skinjara

Edited by ToniAdams

bio je onaj jedan crnac koji je vozio trolejbus

:lolol:

na kome pociva ta samozvana urbana ekipa, osim na maji? ozbiljno pitam.

 

na drugarima i drugarima drugara i medjusobnom (ne)duvanju u guzice

wrong

 

biser je ispalio vodja niskih skinjara

 

Jel tako? Prevarilo me secanje. Znas li i ime lika?

wrong

 

biser je ispalio vodja niških skinjara

 

 

Još bolje! Jel znaš koji je lik u pitanju?

Lurker na ovoj temi, Miki.

mislim da je vreme da priznas sebi da si postala punopravni clan. proslo je vreme nevinosti.

a negde cu naci jebemu, seca se vec neko.

Ovde izgleda što je neko neupućeniji i neukusniji ima više prava na larmanje.

a negde cu naci jebemu, seca se vec neko.

 

 

Pa znam da je naci, pitam te kako se zove. :nelekarajlić:

Edited by Syme

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.