Jump to content
IGNORED

Pojam "urbano"


jaja_s_paprikama

Recommended Posts

narodski, jasta :lolol:

 

pre par nedelja sam negde oko 2 posle ponoci dolazio u bg

jedva sam prosao ulicicama od brankovog ka autobuskoj

gomila kola, ljudi i klubova

uranisti vezbaju bg na vodi

Link to comment
  • Replies 783
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    49

  • ToniAdams

    46

  • Аврам Гојић

    43

  • Caligula

    38

narodski, jasta :lolol:

 

pre par nedelja sam negde oko 2 posle ponoci dolazio u bg

jedva sam prosao ulicicama od brankovog ka autobuskoj

gomila kola, ljudi i klubova

uranisti vezbaju bg na vodi

 

misliš, urinisti?

Link to comment

Borhes? Zar to nije rekao Krleža, još jedan urbani Beograđanin?

 

 

Ja procitao u razgovorima Borhesa i Sabata, sad B. nije rekao da je to citat/parafraza. Nisam znao da je Krlezino :(

Link to comment

 

, gde si nashla ovo? :S:SS

moram da priznam da sam kao dete zbog ovog filma i ane marije zelela da kad odrastem budem narkoman  :wub:

 

edit- izbrisah mauinu 'titulu' iako je super  ^_^

Edited by InvisibleLight
Link to comment

narodski, jasta :lolol:

 

pre par nedelja sam negde oko 2 posle ponoci dolazio u bg

jedva sam prosao ulicicama od brankovog ka autobuskoj

gomila kola, ljudi i klubova

uranisti vezbaju bg na vodi

 

 

Usao poslom pre neki dan u klub "Peron" u savamali.

 

Raspad. Shupa pretvorena u nesto sa stolovima i sankom, nidje koncepta, estet'ke, smisla, kao da su prostor dizajnirali ovi iz PR sastava "svi na pod". Kaze mi vlasnik, trenutno je mesto No1, trazi se karta vise™, nocu su guzve ispred, 'oce ljudi da udju, u ocajanju cekaju satima.

 

Serem im se na urbanost.

Link to comment

shiksa, gde si nashla ovo? :S:SS

moram da priznam da sam kao dete zbog ovog filma i ane marije zelela da kad odrastem budem narkoman  :wub:

Ona je preslatka, ali Pejzazi u magli jebu kevu. Kako gde sam nasla? To mi je sa saundtreka kad idem kuci. (btw, nasla sam ti jos jednu Istanbul pesmu :D )
Link to comment

^^

 

ne daj se prevariti, klub uopste ne pretenduje na  urbanost. pusta se ista muzika koja se pustala po svim KSTima i slicnim domacicama poslednjih 20 godina, plus svi contemporary hitovi. dobre pesme se nekako uvek preseku na pola da bi se pustilo neko sranje, cas New Order, cas Lykke Ly, cas Lady Gaga... uzasna guzva i uzasna atmosfera. studenti i oni koji se tako osecaju.

Edited by assück
Link to comment

Ona je preslatka, ali Pejzazi u magli jebu kevu. Kako gde sam nasla? To mi je sa saundtreka kad idem kuci. (btw, nasla sam ti jos jednu Istanbul pesmu :D )

brishi, brishi ovaj vokativ u citatu, ja izeditovala  :ohmy:

aj posalji u neki inbox il sl

Link to comment

Jel i tamo nisu imali para da zamaskiraju cevi (tj "opredelili su se za sveden dizajn")? To je sada hit medju supermarketima i mikserhausima.

Link to comment

Ona je preslatka, ali Pejzazi u magli jebu kevu. Kako gde sam nasla? To mi je sa saundtreka kad idem kuci. (btw, nasla sam ti jos jednu Istanbul pesmu :D )

 

mali troll:

 

pesma koju zelim da slusam kada prvi put budem pobednicki ulazio u Stanbol

 

http://youtu.be/0TR7AJbdIms

Link to comment

Jel i tamo nisu imali para da zamaskiraju cevi (tj "opredelili su se za sveden dizajn")? To je sada hit medju supermarketima i mikserhausima.

 

Jashta, nista nije skriveno, industrial sto b' se reklo. Posteno, sve se vidi, nece se foliramo, ako je gde malter otpao cigla tu ponosno stoji. Ima kao i nek artwork po zidovima, ali o tome ne bih, i ovako sam danas imao tezak dan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...