Jump to content
IGNORED

southland


ducca

Recommended Posts

jbga, shvati da sam ja seljak iz dijaspore :)

 

kad se vec ne lozim na saka polumentu i moga druga mileta kitica, dopusti barem na joksimovica. jes da nisam muzicar po struci ali rekla bih da su mu vokalne mogucnosti velike i da zna da napravi hit. pri tom je dobar izvodjac. meni se cini da on peva iz srca ili duse, upada u momenat kad postaje IT .... cuti, blam bi te uv'atio da ti kazem sta umem da vrtim a da nisam ni kap alkohola popila.

 

mislim da radi svoju muziku na 528 hz, volela bih da mogu to da ga pitam.

 

za ostalo objasnjavanje kad dodje vreme...

Edited by mustang
Link to comment
  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    35

  • mustang

    30

  • ducca

    19

  • MiddleClass

    13

Top Posters In This Topic

uh.... :) ....  nisi u pravu ..... meni je vise seljacko ovo novo sranje hipstersko ...tipa auto i svi na pod.... volim muziku koja siri dobru vibraciju....od zanrova ne slusam hc heavy metal i jazz (od smooth jazz sam se predozirala pa mi se smucilo, isto kao djumbir sto ne jedem vise)...

 

 

al da se ne prepiremo na diskusiji koju bas volimo :) ... vidis, ja tebe gotivim bez obzira sta slusas jer ti ne mozes da budes los covek ako nam ovoliko saveta dajes sta da gledamo. you are giver. ti mislis da mislis da je to seljacka muzika ali u sustini te bas briga.

Link to comment

Vrlo dobra prva sezona. Lrd, drze li nivo u narednim sezonama? :)

 

 

Ni malo, ali baš ni malo, i to je jedan od najvećih kvaliteta Southlanda.

 

 

 

 

:lol:

Link to comment

Jbg potpuno sam odlepio, poruku iznad prebaciti u The Shield ako je moguce, sorry. Hrkljus :udri:

 

Edit: vidim i da nema tema za Shield, do jaja :lol: Moze i ovde da ostane, ionako je klijentela ista.

Edited by ducca
Link to comment

Jbg potpuno sam odlepio, poruku iznad prebaciti u The Shield ako je moguce, sorry. Hrkljus :udri:

 

Edit: vidim i da nema tema za Shield, do jaja :lol: Moze i ovde da ostane, ionako je klijentela ista.

 

Ima polutema za Shield, deli je sa Homicideom. Negde. U bespuću podforuma.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...