Jump to content
IGNORED

southland


ducca

Recommended Posts

Nbg4ever bi trebao da spojleruje zadnji post definitivno... :unsure:Mada je sad gotovo, posto seriju ionako prati nas 4-5.
pratim, al ne gledam šta je napisano pre nego što odgledam epizodu, jer mi đavo ne da mira da ne zavirim u spojler.
Link to comment
  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    35

  • mustang

    30

  • ducca

    19

  • MiddleClass

    13

Top Posters In This Topic

kako sam glupa, sad znam zasto se zove i onaj film 'end of watch'mislim, ako ne obnove sezonu pisem im peticiju ! auuuuhp.s. muz me fotkao dok gledam seriju....ne disem :)

Link to comment

Htedoh da napisem da ne znam kako cu sacekati sledecu sezonu kad videh na imdb da TNT nije narucio sledecu, i da je ovo bila mozda i poslednja epizoda. Ima materijala da se nastavi ali ovo moze biti i tacka na celu pricu :cry:

Link to comment

kazu danas (http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/southland-wraps-fifth-season-ratings-442276#comments) da se nista ne zna, regina, ben i shawn su vec na listi za pilote novih serija, ali tnt ima obicaj da obnovi sezonu mesec ipo dana pre pocetka emitovanja. za jednu standardnu seriju na tv-u, potrebno je 16-18 dana (8 pripreme, 8 snimanja, dva montaze) ...ako se obnovi, southland je primarniji za ove glumce nego te nove serije sto su potpisali

Link to comment
kako sam glupa, sad znam zasto se zove i onaj film 'end of watch'mislim, ako ne obnove sezonu pisem im peticiju !auuuuhp.s. muz me fotkao dok gledam seriju....ne disem :)
Da, jbte. Ja mislio da je to, ono, kraj smeneLament za Henka :(

Kraj me podsetio na Final destination. Izbegnes smrt jednom, ali te saceka na sledecoj krivini

Link to comment
Ovo je neverovatno. Ja sam potpuno šokiran, kako krajem tako i mogućnošću da je ovo kraj. Nemam reči. Nema reči.
cuti jos tugujem... :) I feel you man :DNBG i ja sam isto mislila za end of watch...i jeste, ko final destination 1,2,3 itd... :)
Link to comment
  • 3 weeks later...
We are enormously proud of Southland, which stands as one of the best police dramas ever made. We wish everyone associated with Southland the very best.– TNT Spokesperson
:cry:Fergie, pa Southland, u 3 dana. Sta je sledece? :(
Link to comment

Tacno mi se slosilo kad sam video da si postovao na temi :(

cetvrta stolica je za Kupera...http://youtu.be/CzVPCSao5wY?t=1h23m35s

Edited by nbg4ever
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

koji sam moron, tek sam danas u motanju kanala provalila odakle se secam sermana - iz jebenog o.c-ja.isto, tek pre neki dan dok sam citala neki od ed mekbejnovih krimica o 87. policijskoj stanici, shvatim da je to to. nijedan video uradak o kareli i mejeru mejeru nije preneo mekbejnovo majstorstvo, sautlend jeste.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...