Jump to content
IGNORED

southland


ducca

Recommended Posts

Zavrsih upravo, mislio sam da ostavim poslednje epizode za sutra, ali fak it. Sad cu da tugujem, ko od familije da se rastajem. 

 

Ben Sherman je skroz Elrojevski lik. Kad bude postao detektiv jednog dana, najebace pola LA i on sam na kraju (nakon sto prvo dogura do nacelnika policije). 

Link to comment
  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    35

  • mustang

    30

  • ducca

    19

  • MiddleClass

    13

Top Posters In This Topic

Zavrsih upravo, mislio sam da ostavim poslednje epizode za sutra, ali fak it. Sad cu da tugujem, ko od familije da se rastajem. 

 

Ben Sherman je skroz Elrojevski lik. Kad bude postao detektiv jednog dana, najebace pola LA i on sam na kraju (nakon sto prvo dogura do nacelnika policije). 

 

Sve te razumem. Al, ako je Elrojevski, ima da bizarno i mučno pogine taman kad pomislimo da će sve da bude u redu i da je život lep.

Link to comment

Koliko ima sezona i jel gotova serija? Vrijedi li je gledati Lrd-e?

 

Ima pet sezona, ali onih kratkih, 40 i nešto epizoda. Obavezno je gledanje, obavezno.

Samo je prvo drama, pa onda sve ostalo.

Link to comment

Sve te razumem. Al, ako je Elrojevski, ima da bizarno i mučno pogine taman kad pomislimo da će sve da bude u redu i da je život lep.

 

Pa to, kad bude mislio da je sve sredio i doterao, iza coska ga ceka sudba kleta. 

 

Generalno, ne znam da li je do mene, ali odavno nisam video zivlje i stvarnije likove, sa svim manama i vrlinama koje ljudi mogu imati. Licemerje, koje je ocigledno osnovna ljudska osobina (svakim danom kapiram sve normalnija i prirodnija), tako je lepo i verno prikazano.

Link to comment

Ima pet sezona, ali onih kratkih, 40 i nešto epizoda. Obavezno je gledanje, obavezno.

Samo je prvo drama, pa onda sve ostalo.

 

 

Hvala. Pocecu je gledati...

Link to comment

Pa to, kad bude mislio da je sve sredio i doterao, iza coska ga ceka sudba kleta. 

 

Generalno, ne znam da li je do mene, ali odavno nisam video zivlje i stvarnije likove, sa svim manama i vrlinama koje ljudi mogu imati. Licemerje, koje je ocigledno osnovna ljudska osobina (svakim danom kapiram sve normalnija i prirodnija), tako je lepo i verno prikazano.

 

Jeste, prosto da ih pipneš. Moja je Lidija, to sam odavno rekao, ti biraj ostalo šta god hoćeš.

 

Pazarih na eztv i ladno ide beep umjesto psovki. Iritira li to puno tokom serije?

 

Ja nisam ni primetio to. Ne smeta ništa. I ti da znaš - Lidija je moja.

Link to comment

Pazarih na eztv i ladno ide beep umjesto psovki. Iritira li to puno tokom serije?

 

I ja sam gledao tako celu. Meni nije smetalo, stavise dodavalo je na dokumentaristicnosti. 

 

 

Jeste, prosto da ih pipneš. Moja je Lidija, to sam odavno rekao, ti biraj ostalo šta god hoćeš.

 

Sto se tice ribica, ja bih onu Shermanovu zadnju ribu mexicanku, a sto se tice najdrazih likova, posto je Cooper lubin, moj je d van end onli 

 

c-thomas-howell-southland-tnt-325.jpg

 

 

dobro aj moze i ovaj

 

300.ab.southland.122110.jpg

 

:D

 

 

 

Link to comment

otkako nema southlanda...ko da sam dala dete na usvajanje. nista nije to to.... :( ... kakav divan opis likova, moram ann da upoznam, ona je genije.

udje ti nekako pod kozu, dises southland. ovo ostalo presipanje iz supljeg u prazno.

 

 

i moji ce likovi ulaziti pod kozu, mrzeli ih mi ili ne. southlandski sa gaj richijevom atmosferom

Edited by mustang
Link to comment

i moji ce likovi ulaziti pod kozu, mrzeli ih mi ili ne. southlandski sa gaj richijevom atmosferom

 

Kakvi tvoji likovi?

 

i ja volim zeljka joksimovica :)

 

Meni si jedan od dražih forumaša, ali ovde bi trebalo da padne neka reedukacija. Not cool. :mad:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...