Jump to content
IGNORED

southland


ducca

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    35

  • mustang

    30

  • ducca

    19

  • MiddleClass

    13

Top Posters In This Topic

Najcitatljivija epizoda do sada, mada iz humorističkog ugla.I'm gonna relapse tonight, motherfuckers!!!For such a big genius you're awfully handcuffed. :lolol:Ali, sa realne strane, baš mi žao Kupa, mnogo je usamljen i fali mu ljubavi. Prosto mi dođe da sam homos. :(
Sreda ujutru - Justified i Southland. I meni jedna od omiljenijih.
Ovaj, zaostaješ epizodu Southlanda il' ja loše zbrajam?
Link to comment
Ovaj, zaostaješ epizodu Southlanda il' ja loše zbrajam?
Jesam bio zaostajao epizodu, ali sam sada stigao i pogledao pet. Zblajz je bio jer mi u prošlu sredu nije izašao torent za četvrtu, nego se na mom trekeru pojavio u subotu (verovatno sam ja nešto zbrljao), pa onda novi u sredu. Pet.
Link to comment
  • 2 weeks later...

pustih suzu na kraju danasnje .... u komsiluku mi cekaju hot dog.I love LA. kud se ne preselih ovde pre 15-20 godina nego u onaj frizider se nabih .... kakva greska.

Link to comment

ne mogu da verujem...kuka vec godinu dana kako bi hteo i za dzabe samo da bude u makar na sekund u bar jednoj epizodi...i dobi ! ova serija je cista ljubav :))

Link to comment

Mustange, bas je mucno. I to meni, koga retko sta od filmskog nasilja moze da potrese. Pri tome ne mislim na gore, vec na bizarnost jebene situacije u kojoj su se nasli. Bukvalno, osetis njihovu nemoc. I sve ocekujem zavrsice se happy end-om, uz neku anegdotu koja ce se kasnije prepricavati u squad room-u (naravno, u potpunosti sam smetnuo sa uma da se priblizava kraj sezone). Kad ono...

Link to comment

juce neki idiot west covina (zapadni deo los andjelesa) usao u home depot radnju (prodaju sve za kucu od alata do masina za ves)...i ladno sebi na testerama namerno isece ruke.a sinoc idem na koncert, pitam muza obzirom da imam los vid, jel to nesto viri iz kante (na sred holivud bulevara) ...a on kaze da covek sedi u kanti za smece...uvalio se i uziva. policija prolazi....nista ne reaguje.ijaooo ko ce da umre?!?!? nadam se da nije shawn hatosy inace ova serija i film end of watch imaju skoro identicnu atmosferu.

Link to comment

Nbg4ever bi trebao da spojleruje zadnji post definitivno... :unsure:Mada je sad gotovo, posto seriju ionako prati nas 4-5.

Edited by ducca
Link to comment

ma nek ide u tri lepe ! :)taman sam pocela da pustam nokte, i sinoc posle serije, pogledam na stolu uredno poradjane otpatke od mog grickanja. celu desnu ruku sam izgrickala :) ... muz kaze "samo te gledam, kako se tako ne nerviras za ozbiljne stvari..."primetila sam da vecinu scena snimaju bas u mom kraju, blizu gower studija i paramount-a. i onda mi dok se setam sve lepo :)) moj southland na dlanu :)

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...